Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hırkalarda Motif Ekleme Örnekleri

Hanım dilendi bey beğendi motifi, güneş ışığı motifi, çeşitli kare motifleri birbirine ekleyerek çeşit çeşit hırkalar ördük. Yelekler ördük. Bugün motifleri birbirine nasıl ekleyebiliriz, nasıl hırkaya çevirebiliriz anlatan görseller hazırladık. Altıgen motiften hırka modelleri, hanım dilendi bey beğendi motifinden hırka modelleri gibi birçok hırka ördük. Yelekler, battaniyeler, bebek örgüleri ördük. Hırkalarda motif ekleme örneklerine geçmeden önce motifli örgülerimizden bahsedelim. Motifli örgüler anlatımlı içeriğimizde birçok fikre ulaşabilirsiniz. Boyunluklar, pançolar, etekler bulabilirsiniz. Motifli örgüleri puf yapımında da kullanabiliriz. Güzel bir tarife motifli puf yapılışından ulaşabilirsiniz. Motifli süveter modelleri de çok şık duruyor.

Burada bazı modellerde hem motifleri inceleyeceğiz hem de hırka olarak eklenişini ve duruşunu. Yazlık örgü hırka modelleri, kışlık örgü hırka modelleri olarak kullanacağınız birçok model var. Hatta dilerseniz aynı motiflerle farklı tasarımlar da oluşturabilirsiniz. Aynı motiften birçok renk düzeninde hırkalar, örgüler örebilirsiniz. Tığ işi motif örneklerini çeşitli örgülerde kullanmak evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok iyi bir fikir. Motifleri örgü çanta modelleri, örgü etek modelleri, örgü pantolon modelleri, örgü yelek modelleri, örgü boyunluk modelleri, örgü şapka modelleri gibi tasarımlarınızda da kullanabilirsiniz. Örgü paspas modelleri, örgü amerikan servis yada örgü runnerlerde şahane olabilir.

Motiflerle Harika Örgü Modelleri

Motifli örgülerle örebileceğimiz hırkalar dışında da farklı örgüler hazırladık. Galeriden göz atabilirsiniz. Bluzlar, boyunluklar, şallar, pançolar, elbiseler örebiliriz. Hem motif örneklerini göreceğiz hem de motifleri nasıl ekleyebiliriz, nasıl şekil verebiliriz galeride inceleyeceğiz.

Hazırsanız hırkalarda motif ekleme örneklerini inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler