Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Örgüler Anlatımlı

Tığ işi kare motiflerle örülmüş şahane örgü modelleri hazırladık. Hırkalar, etekler, boyunluklar, kazaklar, pantolonlar hazırladık. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile çok güzel örgüler hazırlanmış. Motif o kadar güzel ki her örgüye yakışıyor. Üzerini şiş örgü örnekleri ile tığ işi modelleri ile tamamlayarak çeşitli örgüler örebilirsiniz. Elbiseler, battaniyeler, yelekler örebilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi motifinden neler örülür daha öncede güzel örnekleri paylaşmıştık. Yapılışı olmayan, şemaları olmayan modellerdi. Şimdi ise yapılışı, şemaları olan tarifler hazırladık. El örgüsü hırka modellerini, örgü boyunluk modellerini örebilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi hırka yapımında kullanabilirsiniz. Örgü eldiven modellerinde kullanabilirsiniz. Kolyeler yapabilirsiniz. Kanaviçe hanım dilendi bey beğendi motifi yapımı kumaşların da üzerine nasıl işleyeceğimizi, işlendiğinde nasıl güzel olacağını gösterdi. Birazdan inceleyeceğimiz motifli örgüler anlatımlı modellerde çok güzel. Tek tek inceleyecek ve hemen örmeye başlayacaksınız.

Motifli Örgü Modelleri

Renklerin çok güzel kullanıldığı, çok güzel örgülerin ördüğü çeşitli motiflerden oluşan örgüler hazırladık. Motifli örgüler anlatımlı olarak hazırladık. Hırkalar, yelekler, çantalar, boyunluklar ördük. Pamuklu ipler, yünlü ipler, akrilik ipler veya elimizde kalan parça ipleri değerlendirdik süper örgüler ördük. Motifli örgüler modelleri sizlere fikir verecek en güzel örneklerden oluşuyor. Sizde kendi bedeninize, istediğiniz ölçülere göre ayarlayarak beğendiğiniz örgüleri örebilirsiniz.

Tam 17 tane motiflerle örülmüş örgüler var. Hepsi çok güzel. Örgü şal modelleri, kolay hırkalar, etekler. Hepsi burada. Şimdi o modelleri inceleyelim. İyi seyirler.

Motifli Örgüler Anlatımlı

Motifli Örgüler Anlatımlı 1

Motifli Örgüler Anlatımlı 2

Motifli Örgüler Anlatımlı 3

Motifli Örgüler Anlatımlı 4

Motifli Örgüler Anlatımlı 5

Motifli Örgüler Anlatımlı 6

Motifli Örgüler Anlatımlı 7

Motifli Örgüler Anlatımlı 8

Motifli Örgüler Anlatımlı 9

Motifli Örgüler Anlatımlı 10

Motifli Örgüler Anlatımlı 11

Motifli Örgüler Anlatımlı 12

Motifli Örgüler Anlatımlı 13

 Motifli Örgüler Anlatımlı 17

Motifli Örgüler Anlatımlı 14

Motifli Örgüler Anlatımlı 15

Motifli Örgüler Anlatımlı 16

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/rukimam/kvadratnye-motivy-v-viazanii-kriuchkom-obzor-svejih-dizainov-i-shemy-5baa426c5cddf000abd960ec?fbclid=IwAR3IdTzkM0orAujao6m10lL6xbDzw0U3QomgTlSNu_jXkQ3nzlZAYacGwhA

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler