Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tülden Çiçek Nasıl Yapılır?

Tülden çiçek nasıl yapılır anlatan güzel bir video hazırladık. Bu videoda bulunan çiçekleri birçok yerde kullanabilirsiniz. Mesela bebek örgü modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. Tığ oyası modelleri, iğne oyası modellerinde kullanabiliriz. Diktiğimiz bir kıyafeti süslemek için kullanabiliriz. Abiye modellerini süslemek için kullanabiliriz. Toka modellerini, örgü saç bandı modellerini süsleyebiliriz. Yada evde takı yapımı modellerinde kullanabiliriz. Çok amaçlı yapılışı güzel ve birçok yerde kullanacağımız çiçeklerden. Tülün genişliğini ve uzunluğunu ayarlayarak çeşitli boylarda yapabilir büyüklüklerini ayarlayarak çeşitli projelerde kullanabilirsiniz.

Tülleri abiye süslemelerinde, örgü süslemelerinde kullanabiliriz. Oya yapımında kullanabiliriz. Mesela kurdeleden çiçek yapımı çok beğeneceğiniz projeler arasında. Çeşitli kendin yap projelerinde kullanabilirsiniz. Evde yaptığımız çiçekler arasında örgü çiçek yapımı modelleri de yer alıyor. Güller, çiçekler ördük. Yapraklar ördük. Farklı bir çiçek yapımını öğrenmek isterseniz deri çiçek yapımını da inceleyebilirsiniz. Gotik saç tokası yapılışında ise yine siyah tülleri kullanarak ponpon- çiçek yapmıştık. Yine birçok yerde kullanacağımız tülden çiçek nasıl yapılır projesine geçelim.

Renkli Tüllerden Çiçek Yapılışı

Bebek tokalarını, saç bantlarını süslemek için kullanabilirsiniz. Daha küçük yaparak oyalarda veya farklı kendin yap projelerinde kullanabilirsiniz. Renk renk küçük çiçekler hazırlayarak tek renk yazmalarda veya gözlük ipleri yapımında kullanabilirsiniz.

Tülden Çiçek Nasıl Yapılır?

Tülden Çiçek Nasıl Yapılır? 1

Son olarak videoya geçiyor tülden çiçek nasıl yapılır öğreniyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler