Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şiş Kabartmalı Yelek Örneği

Şiş örgü örneklerinden yeleklere çok yakışacak bir model daha. Çeyizlik yelek modelleri olarak kullanabilirsiniz. Yada farklı modellerde de kullanabilirsiniz. Bence çok güzel örgü hırka modelleri, örgü kazak modelleri olur. Örgü süveterler olur. Örgü boyunluklar olur. Örneği anlatmak bizden dilediğiniz modelin yapılışında kullanmak sizden. İki şiş örgü modellerinden çok hoş çok şık bir örnek. İki şiş kabartmalı yelek örneğine geçmeden önce farklı ördüğümüz örneklerden bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz şiş örgü modellerinden bahsedeceğiz. Kabartmalı örgü modelleri ördüklerimize boyut kazandırıyor. 3 boyutlu örgü modelleri gibi duruyor. Mesela şişle çeyizlik yelek örneği yapılışı çok beğeneceğiniz modellerden biri. Sadece yeleklerde değil birçok modelde kullanılabilir. Pirinçli rüzgar gülü örneği yapılışı erkek örgülerine çok yakışacak. Çok güzel süveterler örebilirsiniz. İki şişle zikzak örgü modeli yapılışı angora iplerle yeleklerde, etol şal modellerinde çok güzel duracak. Yeleklerde ve birçok modelde kullanacağınız şişle mimoza örneği yapılışı çok hoşunuza gidecek. Şimdi en az onlar kadar güzel iki şiş kabartmalı yelek örneğinin detaylarına geçelim.

İki Şişle Kabartmalı Model Nasıl Örülür?

Her renkle çok güzel duracak harika bir model. Anne yelek modelleri, çeyizlik yelek modellerinde kullanmak için örnekler arıyorsanız bu modeli örmeye başlayabilirsiniz. Şiş örgü lastik olarak da modeldeki gibi veya farklı lastik çeşitleri de kullanabilirsiniz.

İki Şiş Kabartmalı Yelek Örneği

Çok şık ve zarif duruyor.  Sizce nasıl? Çok güzel değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim iki şiş kabartmalı yelek örneğini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler