Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Çeyizlik Yelek Örneği Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok hoş bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada şişle çeyizlik yelek örneği yapılışı var. Alize iplerle veya farklı iplerle örgü yelekler, örgü kazaklar, örgü hırkalar veya bebek örgüleri örebiliriz. Türkçe anlatımıyla örneğin nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra tasarımlarımızda kullanacağız. Bebek hırkaları, bebek yelekleri, kız bebek elbiseleri örebiliriz. Kız bebeklerin örgülerinde çok şık duracak modellerden. Şişle çeyizlik yelek örneği yapılışına geçmeden önce daha önce anlatımını paylaştığımız birkaç şiş örneğinden bahsedelim.

Bu bölümde 2-3 tane farklı şiş örgü modelinden bahsedeceğiz. Tabi hepsine burada değinmek çok zor. Sadece birkaç tanesine değinebiliyoruz. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Kabartmalı iki şiş örgü modeli yapılışı tamamlandığında çok şık duracak örneklerden. Kolay iki şiş örgü modeli tasarımlarınızda kullanacağınız çok güzel örneklerden. Son önereceğimiz model ise hızlı ilerleyen kolay şiş örgü modeli olacak. Ajurlu örgü modellerini seviyorsanız bu örnek tam sizlere göre. Son olarak yeni modelin anlatımına geçelim. Şişle çeyizlik yelek örneği yapılışını öğrenelim.

Şişle Yelek Modeli Nasıl Örülür?

Her renkle örüldüğünde çok güzel duracak ve her modele de yakışacak örneklerden. Türkçe anlatımıyla örneğin yapılışını hazırladık. Bu yüzden kolayca örebiliriz. İlmekleri topladığımız yarım baklavaların olduğu güzel bir örnek.

Şişle Çeyizlik Yelek Örneği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatımına geçelim. Baştan sona yapılışıyla şişle çeyizlik yelek örneği yapılışını izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler