Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Bayan Yelek Modelleri

Yelek modellerinde, dikdörtgen şal modellerinde kullanabileceğiniz çok güzel bir örnek. Ajurlu bayan yelek modelleri olarak başlık olarak yelek modelleri dedik ama siz sadece yelek modellerinde değil birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Çok güzel,  çok zarif bir örnek. Anne yelek modellerinde, çeyizlik yelek modellerinde harika duracak bir model. Hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Şapka modellerinde de kullanılacak bir model. Ajurlu bere modeli yapılışı paylaşmıştık inceleyip aynı tarzda sizde örgü şapka modelleri örebilirsiniz. Yelken örgü modeli anlatımlı modelde yeleklerde güzel duran bir örnek. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için bizi takip etmeye devam edin.

Yelek Örgü Modelleri

Birçok örgü modellerinde kullanabilirsiniz. İki örneğin arasında farklı bir ajur, ara örnek kullanabilirsiniz. Ajurlu bayan yelek modelleri 12 ve katlarından oluşuyor. Ve kenar ilmeği ekleyebilirsiniz. Ara örnek 6 ilmekten ana örnek 6 ilmekten oluşuyor. Ara örneği değiştirdiğinizde ana örneğiniz 6 ilmek olduğu için ara ilmeğe ne kadar ilmek gerekiyorsa onu ekleyebilirsiniz.

Ajurlu Bayan Yelek Modelleri

Çok güzel görünüyor değil mi model. Yelek olarak angora ipler kullanabilirsiniz. Hırka olarak ördüğünüzde istediğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Ve tabi kullanacağınız iplere göre tığlar tercih edebilirsiniz. Bu güzel örneğin hemen yapılışına geçelim. Sizde modelin nasıl yapıldığını izledikten sonra istediğiniz örgünüzde kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler