Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Çeyizlik Yelek Yapılışı

Örgü yelek modellerinden zarif bir model anlatımı var sırada. El örgü çeyizlik yelek yapılışı. Beğenerek öreceğiniz örneklerden. Yelek modellerinde özellikle çeyizler için ördüğümüz örneklerde alize ipleri çok kullanıyoruz. Yine videoda da mavi tonlarında alize ipler kullanılmış. Çok yakışmış çok zarif duruyor. Çok kolay örgü yelek yapılışı için fıstıklar, sık iğneler kullanacağız. Pullu örgü yelek yapılışı çeyizlik olarak çok beğeneceğiniz keyifle öreceğiniz örneklerden. Beğendiğiniz tığ işi örneklere pullar, simler, boncuklar ekleyebilirsiniz. Boncukları ve pulları ilk olarak ipe dizerek başlayabiliriz. Yine hazır pullu ipler var onları da kullanabilirsiniz. Onların pulları biraz daha küçük oluyor. Kum boncukları, incileri örerken de ekleyebilirsiniz. Boncuktan geçecek tığlar kullanmak gerekiyor. Kolay tığ işi yelek modelleri anlatımlı olarak hazırladık. Hadi videodan izleyelim.

Çeyizlik Örgü Yelek Örneği

Tığ işi lastik modellerinden beğendiğiniz modelleri kullanabilirsiniz. Şiş örgü lastik örüp sonrasında üzerine tığ örneğiyle devam edebilirsiniz. Etol şal modellerinde, hırka modellerinde, yelek modellerinde hatta bebek örgü modellerinde de kullanabiliriz.

El Örgü Çeyizlik Yelek Yapılışı

Çok şık çok zarif görünüyor değil mi. Modeli görünce örmek isteyeceksiniz. Çeyizlik örgü yelek yapılışı anlatımı videoda yer alıyor. Videodan takip ederek örneği öğrenip dilediğimiz örgülerde kullanabiliriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler