Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Ajurlu Yelek Örneği Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden çeyizlik yelek modellerinde kullanacağımız çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Alize angora iplerle örgü yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Genelde çeyiz için örülen örgülerde alize tiftik ipler angora ipler kullanılıyor. Model tamamlandığında çok hoş duruyor. Örgü yelek modellerinde olduğu gibi farklı iplerle farklı örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü kazak modelleri, örgü hırkalar çok güzel durur. Genel kısımlarda düz örnekler kullanıp kollarda örnek uygulaması yapabilirsiniz. Mesela böyle modeller için reglan kollu örgü modelleri örebilirsiniz.

Şişle ajurlu yelek örneği yapılışı simli iplerle, pullu iplerle de örülebilir. Bence örgü yelek modelleri dışında etol şal modellerinde de kullanılabilir. Şiş ile gelin yelek modelleri değişik modellerde de kullanılabilir. Başlık sizi yanıltmasın. Yeleklerde çok sevilen örgülerden bir diğeri de zeytin dalı örneği yapılışı. Anne yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. El örgüsü çeyizlik yelek modeli yapılışı için videoya geçiyoruz. İyi seyirler.

Ajurlu Yelek Nasıl Örülür?

Krem rengi iplerle örülmüş çok hoş bir örnek. Yelek modellerine çok yakışan örneklerden. Daha önce minik yelkenler örgü modeli, burgulu Çanakkale örneği gibi benzer modeller örmüştük. Şimdi sarmaşığı andıran yeni yelek modeliyle güzel bir örneğin anlatımını öğreniyoruz.

Şişle Ajurlu Yelek Örneği Yapılışı 1

Örneği tamamladığınızda yukarıdaki gibi duracak. Şişle ajurlu yelek örneği yapılışını detaylarıyla videodan öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler