Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından şahane bir örnekle çeyizlik yelek modelleri yapılışı anlatımı hazırladık. Örgü yelek modellerinde kullandığımız örneği farklı örgülerde de kullanabiliriz. Mesela örgü kazak modelleri, örgü hırka modellerinde kullanılabilir. Çok yakışır. Alize iplerle, yünlü iplerle çeyizlik yelek modelleri olarak örebilirsiniz. El örgüsü çeyizlik yelek modeli yapılışı Türkçe videolu olarak hazırladık. Adım adım yeleğin anlatımını izleyip kendimize yelek veya farklı örgülerde kullanabiliriz. Şimdi baklada dilimleriyle oluşan yeleğe geçmeden daha önce bahsettiğimiz, ördüğümüz yeleklere değinelim.

Şiş örgü modelleriyle çok güzel yelekler ördük. Renkli değişik örgü modelleri örmek isterseniz şişle kare motiften örgü yelek yapılışını inceleyebilirsiniz. Yelpaze yelek modeli yapılışı çizgi haline örülmüş çok güzel örneklerden. Şişle örgü yelek yapılışı hem tek renk iplerle hem de batik iplerle, renkli iplerle örülecek muhteşem bir model. Şimdi de en az onlar kadar güzel şişle yelek modelleri anlatımlı örneğin detaylarını izleyelim.

Şişle Örgü Yelek Modelleri Yapılışı

Başlığımız çeyizlik yelek modelleri ama her örgüde kullanılacak çok güzel bir örnek. Kazaklar, şallar, atkılar, hırkalar… Hepsine çok yakışır. Bebek yelek modellerinde güzel durur. El örgüsü çeyizlik yelek modeli yapılışı nasıl duruyor 2 farklı renkle örülmüş örneğine göz atalım.

El Örgüsü Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı

El Örgüsü Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı 1

Son olarak ise videoya geçip yeleğin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler