Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Yelek Modelleri

Yelek modelleri denildiği zaman akla ajurlu yelek modelleri gelmekte. Çok şık ve zarif görüntüsü olan ajurlu yelekler bir aksesuar gibi güzelliğinize güzellik katmakta. Eğer çok beğenirseniz temmuz ayında ajurlu örgü modelleri olarak daha önce paylaştığımız örneklere de mutlaka göz atmalısınız. Delikli örgü modelleri olan ajurlu yelek örnekleri galeri şeklinde sunmaya çalıştık. Birbirinden güzel ajur tekniği kullanılarak örülmüş yelekler bulunmakta. Üstelik dilerseniz birçoğunu etsy de satılık olarak bulabilirsiniz. Ben örnek olması adına resimli olarak buraya koydum.

Ajurlu örgü nasıl örülür derseniz öncelikle iplik seçimine çok dikkat etmelisiniz. Her hangi bir yere takıldığında kopmayacak türden sağlam iplikler seçilmeli. Eğer yeni başlayacaksanız ajurlu örgülere mutlaka kolay ajurlu modeller seçmelisiniz. Çünkü ilmek artırma ve eksiltmede sayılara çok dikkat etmelisiniz. Yanlış bir işlem emeklerinizi ziyan edebilir. Ama ortaya doğru bir şekilde çıktığında herkes üstünüzdeki ajurlu yeleklerin hayranı olacaktır.

Resimli Ajurlu Yelek Modelleri, Örnekleri

Artırma tekniği diye de adlandırılan ajurlu örgü için zevkle öreceğiniz ajurlu yelek örnekleri aşağı galerimizde bulunmaktadır. Herkese kolaylıklar.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler