Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yarım Çam Yelek Modeli Tarifi

Yelek modellerinde çok şık duracak bir örnek. Yarım çam yelek modeli tarifi. Angora iple örülmüş bir model daha. Çeyizlik yelek modellerinde daha öncede bahsettiğimiz gibi angora ipler kullanılıyor. Ve çok yakışıyor bu tarz yelek modellerine. Yarım çam yelek örneğini acaba farklı örgülerde de kullanabilirmiyiz. Mesela lif modelinde. Dikdörtgen şal modelinde. Ne dersiniz güzel olmaz mı. Deneyebiliriz. Yelek örneği olarak biraz daha önce bahsettiğimiz modellere değinelim mi. Videolu kaynana öremez gelin giyemez örneği örgü modelinden çok şık yelekler oluyor. Fıstıklı krokodil yelek modeli yapımını da çeyizleriniz için, kendiniz için, anneniz için örebilirsiniz. Önceki modellere bu kadar değindiğimiz yeter. Şimdi yeni modele geçme zamanı.

Yelek Modelleri Yapılışı

Çeyizlik yelek modelleri arayanlar için çok zarif bir model var sırada. Günlük olarak da kullanabileceğiniz harika bir model. Yarım çam yelek modeli tarifi için 5 numara tığ ve angora ip yeterli. Model hem görünümü albenili hem de yapımı çok berrak anlatılmış. Dikdörtgen olarak örüp şal da yapabilirsiniz gelin şalına da çok uyumlu olur. Modelimiz sadelik ve şıklık bir arada bizden söylemesi. Sadece yelek olarak değil farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz.

YARIMÇAM YELEK MODELİ 1

Örneğimiz çok güzel duruyor değil mi. Sıra geldi ayrıntılı bir şeklide  yapımını videolu olarak izleyip kolayca örmeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler