Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yelek Örneği Modelleri

Motifli çok şık bir yelek modelleri hazırladık. Yelek örneği modelleri motifleri ayarlayarak her beden için örebilirsiniz. Yelek modelleri çocuklar içinde örülebilir. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde güzel bir model. Renkli bir yelek örebilirsiniz. Motifli örgü yelek nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde videolarda anlatılmakta. 4 kısa video ile yelek baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Motifli yelek örnekleri için beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Modelde alize iplik kullanılmış. Sayıları, renk kodları, kaç adet ip gittiği videonun başında yer alıyor. Motiften yelek modelleri anlatımlı örnekler için farklı ipleri de kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipler varsa onları da kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi yeleğin yapılışına.

Motifli Yelek Nasıl Örülür?

Önler motifli, yanlar ve arkalar trabzanlarla yapılmış harika bir örnek. Detaylı bir şekilde baştan sona videoda anlatılıyor yelek. Yelek örneği modellerinde kullandığımız motifi birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyelerinde de kullanılabilecek bir örnek. Hırka modellerinde de çok güzel duracaktır. Motifin nasıl yapıldığı, nasıl birleştirildiği, yeleğin diğer aşamalarının nasıl yapıldığı tüm ayrıntıları videoda yer alıyor.

Yelek Örneği Modelleri

Yelek Örneği Modelleri 1

Yelek Örneği Modelleri 2

Yelek bittiğinde çok güzel duracak. Yukarıda gördüğünüz gibi. Gri, krem ve pembe tonlarında iplerle örülmüş harika bir çalışma. Sizde bu yeleği örmek isterseniz tüm detayları videoda. Ördüğünüz yelek modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler