Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Yelek Örneği

Örgü modelleri ve yapılışlarından şahane bir örnek hazırladık. Şişle yelek örneği. Alize iplerle çeyizlik yelek modelleri olarak örebilirsiniz. Modeli farklı iplerle bebek örgü modellerinde, örgü şapka modellerinde, örgü boyunluk modellerinde de kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Burada Türkçe videolu olarak anlatımını hazırladık. Örneği anlatmak bizden. Şiş örgü modellerinden modeli öğrendikten sonra dilediğiniz modelde kullanmak sizden. Minik yelkenler örgü modeli, yan yelpaze örgü modeli, yelpaze örgü modeli olarak geçiyor ismi. Görünüşü zor gibi dursa da aslında kolay örgü modellerinden. Örgü yelek modellerinde, çeyizlik yelek modellerinde illa alize ipler kullanmak zorunda değilsiniz. videoda farklı 2 iple örülmüş hallerini de göreceğiz. Pamuklu ipler, yünlü ipler, akrilik karışımlı ipler de yeleklerde çok şık duracaktır. Örgü yelek modelleri anlatımlı tariflerde beğendiğiniz markaların beğendiğiniz iplerini kullanabilirsiniz. El örgü çeyizlik yelek yapılışı için anlatıma geçip detayları öğrenelim.

Şişle Yelek Örneği ve Yapılışı

Şişle yelek örneği anlatımı hazırladık. Keyifli örgü modellerinden. Yelpaze örneği 7 ve katlarından oluşuyor. Eğer direk ara örnek kullanmadan yapacaksanız buna göre ilmek sayınızı hesaplayabilirsiniz. Eğer iki yelpaze arasında ara örnek kullanacaksanız ilmek sayınıza eklemeyi unutmayın. Videoda şişe 15 ilmek atarak başlıyoruz. Birkaç adımın takip etmesinden yelpaze örneği oluşuyor. Model 12 tur tamamlandığında ortaya çıkıyor.

Şişle Yelek Örneği

Örneğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şişle yelek örneği nasıl örülüyor birlikte izleyelim. Gelinlerimize, kızlarımıza, torunlarımıza, kendimize keyifle en güzel örgüleri örelim.

 

Benzer İçerikler
One thought on “Şişle Yelek Örneği”
  1. Beatriz dedi ki:

    La felicito por sus trabajos Preciosos. Gracias por compartir. Desde Argentina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler