Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Yelek Modelleri Anlatımlı

Lastik istemeyen yelek modelleri olarak örebilirsiniz bu örneği. Dileyenler lastik örerek de yapabilirler. Yelek modellerinden en güzel örnekleri yine sizlere yapılışı ile birlikte hazırlamaya devam edeceğiz. Güzel bir örnek ile birlikteyiz. Sadece yelek modellerinde değil birçok modelde kullanacağınız bir örnek. Çeyizlik yelek yapımı olarak çok şık duracak bir örnek. Şiş örgü modellerinden delikli örgülü bir model. Ve burgu ile oluşan bir örnek. Değişik ve zarif bir model. Videolu kaynana öremez gelin giyemez örgü modeli de çok tercih ediliyor. Bu modeli sizden gelen yoğun istekler doğrultusunda video çekmeye çalışmıştık. Umarım modelin anlatımı açıklayıcı olmuştur. Çeyizlik yelek modellerinizi istediğiniz iplerle örebilirsiniz. Genelde angora iplerle örülüyor çeyiz yelekleri. Ve angora ipler için genelde 3 – 3.5 mm şiş ölçüleri kullanabilirsiniz. Ajurlu yelek modelleri anlatımlı örneklerde ajurların daha büyük ve net olmasını isterseniz şiş ölçülerini daha büyük tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı. Her zaman dediğimiz gibi model anlatımları bizden istediğiniz ipi , istediğiniz şişi , istediğiniz rengi tercih ederek örmek sizden. Şimdi gelelim yepyeni örneğin yapılışına.

Ajurlu Yelek Modelleri Anlatımlı

Ajurlu Burgular Bayan Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Şiş ile örülen çok güzel bir örnek. Modelin yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Zor gibi görünse de kolay bir örnek. Biraz örgü biliyorsanız rahatlıkla örebilirsiniz. Modelde angora ip ve 3 mm şiş ile örülmüş. Örneği 9 ve katları olarak belirleyebilirsiniz. + Kenar ilmeği ve +1 ilmek ekleyerek yapabilirsiniz. Şimdi ajurlu yelek modelleri anlatımlı örneğin detaylarına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Ajurlu Yelek Modelleri Anlatımlı”
 1. RUTH MARGOT ESTACIO BARBOZA dedi ki:

  ESTA HERMOSO EL PUNTO

 2. RUTH MARGOT ESTACIO BARBOZA dedi ki:

  gracias por compartir bellos modelos, hermosos trabajos me encanta tejer gracias gracias y gracias por compartir tus conocimientos

  1. Melek dedi ki:

   muchas gracias

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler