Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Üçgen Örgü Yelek Yapılışı

Örgü yelek modellerinden yepyeni bir örnekle devam ediyoruz. Özellikle genç kızları, küçük kızlar çok sevecek. Tığ işi yelek modellerini kızlarımızın sevdiği renklerde örmeye başlayabiliriz. Genç kız yelek modelleri olarak örülecek asimetrik duran modellerden. Örgü şal modellerinin kollu versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Üçgen şal modelleri örerken kollarımızın gireceği boşluk bırakırsak her modelden üçgen örgü yelek yapılışını yapabiliriz. Buna benzer modelleri daha önce paylaşmıştık. Çok amaçlı örgü modelleri olarak. Hem şal hem yelek olarak kullanmıştık. Hatta boyunluk  bile yapmıştık. Eğer bu modelimizin nasıl yapıldığını merak ettiyseniz kolay çok amaçlı şal yapılışından ulaşabilirsiniz. Az sonra yapılışını paylaştığımız modeli de aynı şeklide kullanabilirsiniz. Yelek, şal, boyunluk olarak kullanabileceğiniz modellerden. Ekose şal yelek yapılışı ise sanki etol şal modelleri örer gibi ördüğümüz kol boşluğu bıraktığımız modellerden. Arkası yırtmaçlı salaş örgü modellerinden de güzel bir yelek paylaşmıştık. Detaylara tığla salaş yelek nasıl örülür içeriğimizden inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için önceki içerikleri inceleyebilirsiniz. Şimdi üçgen örgü yelek yapılışını öğrenelim.

Üçgen Yelek Nasıl Örülür?

Batik iplerle örülmüş örmesi kolay giyilmesi keyifli bir yelek. Her beden için uyumlu tığ işi örgü yeleklerden. Sizde elinizde olan iplerle, yarım iplerle, sevdiğiniz renklerle yeleği örebilirsiniz.

Üçgen Örgü Yelek Yapılışı

Üçgen Örgü Yelek Yapılışı 1

Üçgen Örgü Yelek Yapılışı 2

Üçgen Örgü Yelek Yapılışı 3

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla üçgen örgü yelek yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler