Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü ve Dantel Modelleri

Örgü ve dantel modellerinden çok şık bir örnek. Plastik halka ile ördüğümüz bir tarif. Yelek modellerinde, şal modellerinde, dantel oda takımı modellerinde kullanabileceğiniz çok şık ve kolay dantel örneklerinden. Dantel örneklerinden tek renk ile veya her motifleri renk renk olarak da örebilirsiniz. Çok zarif bir örnek. Tığ işi dantel bluzlar olarak örebilirsiniz. Dantel masa örnekleri olarak örebilirsiniz. Birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Küçük küçük çiçek motiflerinden oluşan bir örnek. İstediğiniz her örgünüzde kullanabilirsiniz. Tarif bizden dilediğiniz örgünüzde kullanmak sizden.

Çiçek Motifli Dantel Nasıl Örülür?

Örgü ve dantel modelleri olarak paylaştığımız örneği yelekten şala birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. İncilerle de süsleyebileceğiniz hoş bir örnek. Detaylı olarak nasıl yapıldığı videoda anlatılıyor. Bütün olarak ilerleyen bir örnek. Çiçekleri tek tek de örüp birleştirebilirsiniz. Bütün olarak örülen bir örnek. O şekilde örgünüz çok daha çabuk bitecek ve çabuk ilerleyecektir. El örgüsü yelekler örerken kendi bedeninize göre çiçekleri sıra sıra örüp daha sonra üzerine devam ederek diğer kısımlarını örebilirsiniz. Dikdörtgen şal modelleri örerken yine istediğiniz boyutlarda çiçekleri örebilir ve yine şalın boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Örgü ve Dantel Modelleri 1

Yukarıda gördüğünüz ipleri kullanabilirsiniz. Angora ipleri kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz farklı ipleri de kullanabilirsiniz. Motif bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

Örgü ve Dantel Modelleri

Şimdi detaylı bir şekilde örneğimizin nasıl yapıldığını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler