Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Kenar Oyalı Şal Tarifi

Örgü şal modellerinden çok güzel bir model anlatımı hazırladık. Tığla kenar oyala şal tarifi. Örgü şal modellerinden üçgen olarak hazırladığımız tariflerden. Pamuklu iplerle örülmüş en güzel şal tariflerinden bir örnek daha. Tığla kenar oyalı şal tarifi çok beğeneceğimiz kolay ve gösterişli örneklerden. Güzellik tutkunları için tığ işi şal örgüye yeni başlayanlarında rahatlıkla öreceği modellerden. Tığ işi şal modelleri farklı iplerle de örülebilir. Tabi faklı ipler farklı kalınlıklar demek bu yüzden şalın boyutları da değişecektir. Alize üçgen şal yapımı beğeneceğiniz örnekler arasında. Alize ipler ve pamuklu iplerle örülen örneklerden. Tığ işi şal modelleri ördüğümüz gibi şiş örgü örnekleriyle de en güzel şal modellerini örüyoruz. Mesela şiş örgü şal örneği yapılışı muhteşem bir model. Keyifle örebilirsiniz. Şimdi detaylarıyla tığla kenar oyalı şal tarifinin anlatımını izleyelim.

Kenar Oyalı Şal Yapılışı

Rengiyle, modeliyle çok hoş bir şal tarifi hazırladık. Adım adım videoda nasıl örüldüğünü izleyeceğiz. Sonrasında istediğimiz boyutlarda şalı örebiliriz. Omuz şal modelleri, baktüs şal modelleri veya örgü boyunluk modelleri olarak örebiliriz. Tamamen ölçüleri ayarlamak yeterli. Ölçüleri ayarladığımızda her boyutta şal örebilir ve istediğimiz şekilde kullanabiliriz.

Tığla Kenar Oyalı Şal Tarifi

Yeşil tonlarında renk seçimiyle örülmüş kenarında ajur örneklerinden olan oyayla tamamlanmış bir şal. Şalın tarifi ise yabancı örgü modelleri videosundan. Örgü modelleri ve yapılışlarında eğer benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ben o şekilde yabancı örgüleri örüyorum.

Son olarak tığla kenar oyalı şal tarifi için anlatımı izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler