Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize Üçgen Şal Yapımı

Deniz kabuğunu andıran yepyeni bir şal tarifi. Alize üçgen şal yapılışı. Severek öreceğimiz çeyizlik şal modellerinden. Alize iplerle, merserize iplerle öreceğimiz sık iğneli örgü şal modellerinden. Tığ işi şal modelinde deniz kabuğu örneklerini çok kullanıyoruz. Örgülere çok yakışıyor. Çeyizlik örgülerde şal örerken genelde alize ipler kullanılıyor. Alize iplerin renk seçeneği oldukça fazla. Simli, pullu alize ipler de var. Örgülerinizde çekinmeden kullanabilirsiniz. Yeni örgü şal modeli yapılışında simli ve pullu ipleri kullanabilirsiniz. Kabartmalı örgü modellerini şalda kullanmayı seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Alize şal yapımı detayları videoda anlatılmakta. Takip ederek kolaylıkla örebiliriz. Şalı istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Baktüs şal modelleri, örgü boyunluk modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Omuz şalı modelleri olarak muhteşem duracak örneklerden. Hatta bu modeli düz zincir üzerine uygulayarak çeyizlik yelek modellerinde de kullanabiliriz. Eminim çok güzel olacaktır. Yakışacaktır. Alize üçgen şal yapımı için detaylara geçelim.

Kolay Şal Modelleri ve Yapılışları

Pembe renkle örülmüş ve her  renkle örüldüğünde muhteşem duracak örgülerden bir tarif daha. Alize üçgen şal yapımı. Krem rengi simli veya pullu alize iplerle çok güzel duracak bir örnek. Kabartmalı, 3 boyutlu örgü modellerinden. Şalda en ideal ipler % 100 pamuklu veya alize angora gold ipler. Tığ olarak ise 2,5- 3,5 mm arası seçebilir kullanabilirsiniz.

Alize Üçgen Şal Yapılışı 2

Alize Üçgen Şal Yapımı 1

Alize Üçgen Şal Yapımı

Harika görünüyor değil mi. Çeyizler için günlük kullanım için en yeni örgü şal modellerinden. Şimdi son olarak videoyu izleyelim. Böylece alize üçgen şal yapımını öğrenmiş oluruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler