Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Nilüfer Örgü Modeli Yapılışı

Şal modeli olarak, yelek modeli , bluz modeli olarak yapacağınız çok güzel bir örnek. Merserize iplerle, pamuklu iplerle örebilirsiniz. Aldığınız ipe uygun olarak tığ tercihi yapabilirsiniz. 3 mm tığ kullanmış bu modelde. Kolay bir model. Örgüye yeni başlayan arkadaşlarımız da rahatlıkla yapabilirler. Videoda modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Yabancı örgü modelleri videolu olarak yayınlıyoruz. Ben yabancı örgü modellerini sıkça takip ediyorum. Ellerini takip ederek modelleri çıkartıyorum. Sizlerde öyle yapabilirsiniz. Bu güzel modeli dikdörtgen şal modeli olarak yapabilirsiniz. Angora iplerle de güzel duracaktır. İnce  ve zarif. Çeyizleriniz içinde uygun olacaktır. Tığ işi bluz modeli olarak da yapabilirsiniz. Oldukça güzel bir model.

Nilüfer Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Modelin yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Aklınıza takılan herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Kolayca yapacağınızı düşünüyorum. Ayrıntılar videoda net bir şekilde gösterilmekte. Modelde sık iğne, zincir ve trabzan kullanılmakta. Çiçeğin yapraklarını yaparken trabzanların son ilmeklerini birlikte örerek yapıyoruz. Şimdiden örecek arkadaşların ellerine sağlık. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler