Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sadece 1 Tur Tekrarıyla Örülen Yelek Modeli

Tığ işi örgü modellerinden güzel bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada sadece 1 tur tekrarıyla örülen yelek modeli anlatımı var. Bu modeli sadece yeleklerde değil farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Mesela dantel runner modellerinde veya örgü şal modellerinde kullanabilirsiniz. Yazlık örgülerde kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde, bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Tek renk veya çok renkli örmek içinde uygun bir örnek. Adım adım yapılışını öğrenip dilediğimiz modeli örmek için örneği kullanabiliriz. Örgü yelek modelleri veya etol şal modelleri olarak çeyizlik örgü modelleri çok yakışacak örneklerden. Hem üstelik örmesi de kolay. 1 turu tekrar ederek en güzel örgüleri örüyor en güzel yelekleri örüyoruz.

Gelin yeleği modeli yapılışı olarak günlük yelekler, günlük örgüler olarak örüp kullanabilirsiniz. Daha farklı tığ yelek modelleri örmek isterseniz, örgü tunik modelleri örmek isterseniz tığ işi asimetrik yelek modeli yapılışına göz atabilirsiniz. Trabzan ve fıstıklarla yapılan sadece 1 tur tekrarıyla örülen yelek modeli anlatımına geçelim.

Kolay Tığ İşi Yelek Modelleri Anlatımlı

Trabzan ve fıstıklarla örülmüş çok hoş bir örnek. Sadece yeleklerde değil birçok modelde de kullanabiliriz. Fıstıkların nasıl yapıldığını biliyoruz. Trabzanlarda ise şekil olarak farklı olması için önden batma şeklinde yapılmış.

Sadece 1 Tur Tekrarıyla Örülen Yelek Modeli

Sadece 1 Tur Tekrarıyla Örülen Yelek Modeli 1

Renk de modelde çok güzel. Şimdi detaylarıyla videodan örneği öğrenmeye geçelim. Sadece 1 tur tekrarıyla örülen yelek yapılışı nasıl oluyormuş izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler