Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelin Yeleği Modeli Yapılışı

Gelin yeleği modellerinde, çeyizlik örgü yelek modellerinde şişle örülmüş farklı bir modelin yapılışını hazırladık. Adım adım Türkçe videolu olarak yeleğin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Daha sonra ister çeyizlik yelek olarak ister günlük kullanım için yelekleri örebiliriz. Örgü yelek modellerinde angora ipler, yünlü ipler kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Yine yelekte örnek değişikliğine gidebilirsiniz. Pirinç örgü modelleri, haraşo örgü modelleri, düz örgüleri alt kısımda kullanabilirsiniz. Üst kısımda ise çeşitli şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü modelleri, yapraklı örgü modelleri yeleğe çok yakışacaktır. Çok güzel örnek anlatımları paylaşmıştık. Onları inceleyebilirsiniz.

Şiş örgü yelek modellerinden bahsedecek olursak şişle ajurlu yelek örneği yapılışı çok zarif örneklerden. Yine orta kalınlıkta yünlü ve angora iplerle örebilirsiniz. El örgüsü çeyizlik yelek örneği ise ajurlu örgü modellerinden oluşuyor. Gelin yeleği modelleri yapılışı için anlatıma geçip bu zarif modelin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Şişle Gelin Yeleği Nasıl Örülür?

Göğüs kısmında bağcıkları olan iki farklı şiş örgü örneği kullanılarak örülmüş çok hoş bir yelek. Örnekli kısmı biraz daha uzatıp bağcık  kısmını bele koyabilirsiniz.

Gelin Yeleği Modelleri Yapılışı

Gelin yeleği modellerinden aynı tarzlardan sıkılıp yeni daha modern tarifler arıyorsanız tam sizlere göre. O halde videoya geçip gelin yeleği modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler