Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Çizgili Yelek Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden yetişkin erkekler için örgü yelek modelleri yapılışı hazırladık. Çizgili olarak ördüğümüz yelekte 2 renk ip kullanıyoruz. Ana rengimiz ve çizgilerde kullandığımız rengimiz. İlmek sayılarını ayarlayarak her beden için şiş örgü yeleği örebilirsiniz. Şişle veya tığla büyük erkekler için çok güzel örgüler hazırladık. Örgü patik modelleri, örgü hırka modelleri ördük. Bugünse büyük erkekler için yelekler örüyoruz. Eşinizin, babanızın, kardeşinizin sevdiği renklerle çok güzel yelekler örebilirsiniz. Mesela yetişkin erkek örgü yelek modelleri ve yapılışları çok beğeneceğiniz tığla ördüğümüz modellerden. Erkek örgü yelek örneği için düz modeller örmek istemezseniz model de kullanabilirsiniz. Pirinç örgü örneği, haraşo örgü modeli, burgular, baklava dilimleri, selanik örgü modelleri gibi modeller erkek örgü modellerine çok yakışıyor. Erkek örgü modelleri yapılışı için videoya geçip şişle çizgili yelek nasıl örülür öğrenelim.

El Örgüsü Erkek Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Rengiyle modeliyle çok güzel bir yelek daha. Bugün babalarımıza onların sevdiği renklerde güzel bir yelek örüyoruz. V yakalı ve düğmeli yeleği çok severek kullanacaklar. Kızım örmüş deyip üzerlerinden hiç çıkarmayacaklar.

Şişle Çizgili Yelek Nasıl Örülür?

Yeleğimizi tamamladığımızda tıpkı yukarıdaki gibi görünecek. O halde videoya geçip şişle çizgili yelek nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler