Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bayan Örgü Yelek Modeli ve Yapılışı

Sırada örgü yelek modellerinden yetişkinler için hazırlanmış şahane bir örnek var. Bayan örgü yelek modeli ve yapılışı günlük kullanım için çok zarif bir örnek. Dilerseniz çeyizlik yelek modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Saç örgülü, lastikli, fıstıklı yelek örneğini ilmek sayılarını ayarlayarak daha küçük çocuklar içinde örebilirsiniz. Bebek yelek modelleri de süper olur. Modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Bayan örgü yelek modelleri ve yapılışını videodan takip ederek kendinize rahatlıkla örebilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkacak şiş örgü yelek modelleri en güzelleri olacaktır. Şiş ile gelin yelek modellerinde en güzel örnekleri seçiyoruz. Kızlarımız için gelinlerimiz için en güzel modelleri örüyoruz. Yine şişle öreceğimiz harika bir modelden bahsetmek istiyorum. Çeyizler için günlük kullanım için tercih edeceğiniz modellerden. Şerit saç örgü yelek yapılışı. Spor giyinmeyi sevenler için ideal bir örnek. Gelelim şimdi yeni modele. Örgü tasarım Işıl Hanıma ait olan modeli baştan sona inceleyelim.

El Örgüsü Yelek Modeli Bayan

Yetişkinler için hazırlanmış bir yelek tarifi daha. Şişle ördüğümüz yeleği çok seveceksiniz. Çok şık bir yelek. Kışlık veya yazlık ipler kullanarak yaza veya kışa uygun olarak uyarlayabilirsiniz. Videodaki model 38 beden için uyumlu olmuş. Yaklaşık 450 gram ip kullanılmış. Yeleğin bittiğinde üzerimizde nasıl duracağını videoda görebilirsiniz. Aşağıdaki modelde alize lana gold kullanılmış. Şiş olarak ise 4.5 mm kullanılmış.

Bayan Örgü Yelek Modeli ve Yapılışı

Eğer modeli beğendiyseniz ve hemen kendinize, kızlarınıza örmek istiyorsanız videoyu izlemeniz yeterli. Gelin birlikte çok şık yelekler örelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler