Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Yelek Örneği

Erkek örgü modelleri ve yapılışlarından yepyeni şiş örgü modelleriyle örülmüş yelek örneği hazırladık. Erkek örgü yelek örneği çok severek öreceğiniz Türkçe videolu anlatımlardan. Yetiştin erkekler için ördüğümüz yelek verev olarak örülüyor. Örgü yelek modellerine kol eklemesi yaparak örgü hırka modellerine de çevirebilirsiniz. Arka kısmı tek parça ördüğümüz gibi ön kısmı da tek parça örüp örgü süveter modellerinde kullanabilirsiniz. Yetiştin erkek örgü yelek modelleri ve yapılışları çok beğeneceğiniz çok şık modellerden. İlmek sayıları daha az ayarlanarak küçük erkekler içinde örülebilir. Bebek yelek modelleri olarak da çok güzel duracak modellerden. Erkek örgü modellerinde yeleklerin yanında güzel bir hırka önerisinde bulunalım. Erkek örgü hırka modelleri ve açıklamalı yapılışı beğeneceğiniz şişle örülmüş pirinç örgü örneği kullanılarak yapılan modellerden. Süveter modellerinden bir öneriyle devam edelim. Erkek süveter örgü örneği yine şişle örülmüş modellerden. Erkek örgü yelek örneği için anlatıma geçelim. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Erkek Örgü Yelek Yapımı

Yelek S beden gençler için uygun olarak örülmüş. Yaklaşık 350 gram iplik kullanılmış. Tabi ip ölçüsü örmek istediğimiz bedene göre değişiklik gösterecektir. İp olarak alize lana gold kullanılıyor. % 49 yünlü bir iplik. 4,5 mm şiş olarak kullanıyoruz. Şişe 19 ilmek atıyor ve videoda anlatıldığı gibi örmeye başlıyoruz. Erkek örgü yelek modelleri böylece oluşmaya başlıyor.

Erkek Örgü Yelek Örneği

Erkek örgü yelek örneği bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Hemen altta ise yeleğin nasıl örüldüğünü izleyeceğiz. Sizde modelin nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız hemen videoya geçebilirsiniz. Bu arada videonun son kısmında beden büyütmeden de bahsediliyor. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler