Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Süveter Örgü Örneği

Erkek süveter örgü örneğinden harika bir model hazırladık. Aynı örneği bulamadım ama benzer modelin yapılışını hazırladık. Videolu anlatımlı olarak. Bu süveterde paylaştığımız modeli kullanabilirsiniz. Çapraz ilmekleri kaydırarak kullanarak yapacağınız harika bir model. Erkekler için ördüğümüz diğer modellere değinelim biraz. Yine güzel bir süveter tarifimiz var. Bu süveterde aynı sayıları kullanıp şiş örgü örneklerini değiştirebilirsiniz. Tabi kullanacağınız örneğin ilmek sayılarına göre belirlemelisiniz. Erkek süveter nasıl örülür tüm sayıları ile anlatımını yine videolu olarak hazırlamıştık. Erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışı için kullandığımız örneği bere modellerinde ve diğer örgü modelleri ve yapılışında da kullanabilirsiniz. Erkekler için örgü ceket yapılışı ise yine çok beğeneceğiniz önden düğmeli hırka modellerinden.

Erkek Süveter Örgü Modelleri ve Yapılışı

V yakalı harika bir süveter tarifi hazırladık. Erkek süveter örgü örneğinin şemasını hazırladık. Aynı örneği bulamadım yapılışını ama sizlere benzer bir modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Çok güzel bir model. Bu model erkek örgü modellerinde ve bayan örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanılabilecek ve çok zarif duran bir örnek. Şemaları sizlerle paylaşacağız. Eğer şemadan yapabiliyorsanız şemadan örebilirsiniz. Veya videodaki benzer modeli kullanabilirsiniz.

Erkek Süveter Örgü Örneği

Erkek Süveter Örgü Örneği 7

Erkek Süveter Örgü Örneği 11

Süveterde kesme sayıları, cm ölçüleri belli. İster o sayıları kullanabilirsiniz. Veya bildiğiniz kesme sayılarını kullanabilirsiniz. İlmek sayılarını örmek istediğiniz bedene göre ayarlayabilirsiniz.

Erkek Süveter Örgü Örneği 2

Erkek Süveter Örgü Örneği 5

Erkek Süveter Örgü Örneği 9

Resimli olarak da süveterin yapılışını inceledik. Yaka kısmını sonradan ilmek toplayarak örüyoruz. Ön ve arka parçayı örüp dikiyoruz. Sonra yaka için ilmek toplayıp yakayı örüyoruz.

Erkek Süveter Örgü Örneği 12

Erkek Süveter Örgü Örneği 6

Erkek Süveter Örgü Örneği 10

Erkek Süveter Örgü Örneği 8

Erkek Süveter Örgü Örneği 4

Erkek Süveter Örgü Örneği 1

Erkek Süveter Örgü Örneği 3

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8377

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler