Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkekler İçin Örgü Ceket Yapılışı

Yaz kış kullanabilecekleri, yazın serin akşamlarda, baharın serin gecelerinde kullanabilecekleri çok güzel bir hırka. Erkekler için örgü ceket yapılışı anlatımı. Erkek örgü modellerinden salenik örgü modelleri, haraşo örgü modelleri, çeşitli burgu örgü modellerinden desenler çok uygulanıyor. Baklava dilimi örgü modeli çok uygulanıyor. Daha önce paylaştığımız erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışında kullandığımız kılçık örgü modeli yapılışı da örgülerde çok şık duruyor. El örgüsü erkek kazak modelleri için beğendiğiniz desenleri kullanabilirsiniz. Erkek örgü kazak modelleri için genelde gri tonları, siyahlar, kahve tonları renkler tercih edilerek örülüyor. Alize lana gold ipler erkek örgülerinde çok güzel duruyor. Beğendiğiniz iplerle beğendiğiniz desenleri erkek örgülerine uygulayabilirsiniz. Erkek örgülerinde ilmek sayılarını ayarlayarak istediğiniz yaş için örebilirsiniz.

Düğmeli Erkek Hırka Yapılışı

Erkekler için örgü ceket yapılışı ile devam ediyoruz. Modelde verilen ölçüler 40 – 42 beden için uygun. İlmek sayılarında değişiklikler yaparak istediğiniz beden için örebilirsiniz. Örmek istediğiniz kişinin daha önce giydiği kazağı ölçü alarak da örebilirsiniz. Çok şık cepli, düğmeli şık bir örnek. Detaylı anlatımı için Işıl Hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Erkekler için örgü ceket yapılışı için 10 yumak kırçıllı, 1 yumak tek renk ipten ve 3.5 mm şişe ihtiyacımız olacak. Ve tabi birde düğmeler. Kalan kısmı videodan takip ederek yapabilirsiniz.

Erkekler İçin Örgü Ceket Yapılışı

Erkekler İçin Örgü Ceket Yapılışı 1

Çok şık bir hırka. Hemen örmek isterseniz yapılış videosu altta. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler