Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Erkek Kazak Modelleri

El emeği olan birbirinden güzel emekle örülmüş erkek kazak modelleri paylaşımında bulunmak istiyorum sizlere. Baştan söylemek istiyorum bu güzel modellerin yapılışları yok. Telif hakkına tabi olduğu için , ören arkadaşlar sattıkları için yapılışlarını yayınlayamıyoruz. Ama bazı modellerin yapılışlarını ayrı ayrı örgü modelleri başlığı altında inceleyerek sitemizden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz birçok örgü modelini bir araya getirerek kazak örebilirsiniz. Bende eşim için bir tane örmüştüm. Hazır gibi olmuştu.

Erkek kazak örneklerinde saç örgüsü modelini kullanabilirsiniz. İşkembe örgü modelini, burgu modellerini ve daha birçok modelleri kullanabilirsiniz. Bir araya geldiğinde ne kadar şık olduklarına şahit olacaksınız. Galeride örnek birçok fotoğraf görebilirsiniz. Tam 141 tane.

Renk renk kazaklar örebilirsiniz. Maviler, yeşiller, griler, kahveler tabi siyahlar ve beyazlar. Tüm renkler ördüğünüz modellere çok yakışacak. Haroşa örgü modellerinden örüp çizgi çizgi desen oluşturabilirsiniz. Erkek kazak modelleri ve yapılışlarına birçok desen uygulaması yapabilirsiniz.

2016 Örgü Erkek Kazak Modelleri

Galeride 141 tane en yeni erkek kazak modelleri var. Beğendiğiniz modelleri eşiniz için , oğlunuz için örebilirsiniz. Satış yapan arkadaşlara fikir olacak birçok örnek. Bol örgülü , hobili günler dileriz.

Benzer İçerikler
7 thoughts on “El Örgüsü Erkek Kazak Modelleri”
 1. aslı akçin dedi ki:

  nasıl örüceğini teyzermdengördüm öğrendimki. yalnızkoluiçin üçtaneörgü isterim .bunbanagöderirmisinxbuyılkalsıondaönümüxzdeki yılvericeğimkendisine ondansporaheryıl mecburum ki. amabu yıliçin kolunda üçtaneörgü varmış dirseğinde yani.

 2. Iris Andrea Ayala Villegas dedi ki:

  Podría compartir patrón de suéter…..están todos muy lindos…
  Me encantó el que está ubicado en la cuarta fila de abajo hacia arriba…uno blanco con botones negros…..
  Estaría inmensamente feliz si pudiesen compartir
  De antemano muchas gracias
  🙋🙋

 3. osman dedi ki:

  satin almak istiyorum kazak nasıl alabilirim.

  1. Melek dedi ki:

   Satışımız yoktur.

 4. Yahya dedi ki:

  Merhaba bazı modellerden 200 adet kazak ördürtmek istiyorum. Örenlere veya örgü modellerine nasıl ulaşılır?

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Sipariş almıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler