Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı

Evde kalan parça ipleri değerlendirmek için çok güzel bir proje. Zara da gördükten sonra ben bunu örerim dedim ve örmeye başladım. Kızım için güzel bir saç bandı yaptım. Severek kullandı. Hepimizin bildiği motiften oluşuyor. Hanım dilendi bey beğendi motifinden. Motifin şemasını hazırladık. Bildiğimiz bir model olduğu için saç bandını da kolaylıkla örebiliriz. Kızım için örerken fotoğrafladım. Tek tek çekmeye çalıştım. Sizde sevdiğiniz renk düzenleriyle kendinize, çocuklarınıza yapabilirsiniz. Zara üçgen saç bandı yapılışı için keten ipler, pamuklu ipler, merserize ipler ve elimizde olan ipleri kullanabiliriz. Ben nako pırlantayla ördüm. Elimde onlar vardı. Saç bandı örgü modelleri yapılışı için sizde elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Zara saç bandı gibi çok beğenilecek bir tarif daha var. Örgü saç bandı yapımı anlatımlı model. Fıstıklarla yapılan örneği çok seveceksiniz. Motiflerle hazırladığımız kolay örgü saç bandı yapılışına geçiyoruz.

Zara Saç Bandı Yapımı

Zarada kahve tonlarında, yeşil tonlarında örülmüş üçgen saç bandı vardı. Yaz sezonunda birçok kişi tarafından örüldü. Bende kızım için örmüştüm. Örerken fotoğraflarını çekmiştim. Eğer sizde örmek isterseniz kolayca fotoğraflardan yapabilirsiniz. Beğendiğimiz motiflerle çok güzel saç bantları örebiliriz. İlk olarak saç bandında kullandığımız motifin şemasına göz atalım.

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı

Şema bu şekilde. Aynı motifin yarısını da kullanarak saç bandını örüyoruz. Şimdi fotoğraflarla yapım aşamasına göz atalım.

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 1

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 2

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 3

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 4

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 5

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 6

Saç bandını tamamladıktan sonra üst kısma zincir çekiyor üzerine sık iğne yapıyoruz. Yine saç bandı üzerine de sık iğne yaparak görüntüyü daha güzel hale getiriyoruz. Şimdi kendi ördüğüm saç bandının duruşuna bakalım.

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 7

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 8

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 9

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 10

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 11

Zara Üçgen Saç Bandı Yapılışı- yarım 12

Şimdi Zaranın ördüğü saç bandı örneklerine göz atalım.

Zara Üçgen Şal Yapılışı

Zara Üçgen Şal Yapılışı 1

Zara Üçgen Şal Yapılışı 2

Zara Üçgen Şal Yapılışı 3

Zara Üçgen Şal Yapılışı 4

Zara Üçgen Şal Yapılışı 5

Zara Üçgen Şal Yapılışı 6

Kaynak : https://www.zara.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler