Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Büyük Yapraklı Örgü Kazak Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün çok şık bir kazağın yapılışı var. Yapraklı örgü modellerinden bir model daha. Büyük yapraklı örgü kazak yapılışı. Kendinize, küçük kızlarınıza, genç kızlarınıza hemen örebilirsiniz. Yine bu örnekle çok şık el örgü hırka modelleri örebilirsiniz. Kalın şiş ve kalın iplerle örülmüş ajurlu örgü modellerinin kullanıldığı çok güzel bir kazak. Yaprak modelini örgü şal modellerinde kullanabilirsiniz. Alize iple ördüğünüzde şal olarak çok güzel duracaktır. Büyük yapraklı örgü kazak yapılışı tamamlandığında çok şık duruyor. Anlatımına geçmeden önce öncesinde birkaç kazağın yapılışına değinelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz el örgü kazak modellerinden bahsedeceğiz. Sevdiğimiz birçok renkle çok güzel kazaklar ördük. Kolay ama bir o kadar şık duran modellerden biri örgü kazak anlatımlı model. Pirinç örgü örneği ile ördüğümüz bir model. Şiş örgü kazak modelleri ise içinde birçok modeli barındıran güzel bir galeri. Eğer kendinize kazak örmek istiyor ve örnek arıyorsanız mutlaka bu galeriyi inceleyin. Örgü kazak yapımı ise selanik örgü modellerini andıran örneklerden. Şimdi yeni örneğimizin yapılışına geçelim. Bakalım büyük yapraklı örgü kazak yapılışı nasılmış.

Büyük Yapraklı Kazak Nasıl Örülür?

Şişle örülmüş muhteşem bir kazak daha. Hem rengi hem de modeli çok güzel. Biz kazak olarak hazırladık. Fakat siz örneği birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Çeyizlik yelek modelleri, örgü atkılar, şapkalar örebilirsiniz.

Büyük Yapraklı Örgü Kazak Yapılışı 1

Büyük Yapraklı Örgü Kazak Yapılışı 2

Büyük Yapraklı Örgü Kazak Yapılışı

Soğuk kış günlerinde sizleri sıcacık tutacak kazağın yapılışına geçiyoruz. Baştan sona yapılışıyla yabancı örgü modellerinden olan büyük yapraklı örgü kazak yapılışı yayında. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Cr2vtHloRsy/?img_index=2

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler