Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Filistin Bayrağı Dostluk Bilekliği Yapımı

Örgü bileklik modellerinden bir tarifle devam ediyoruz. Filistin bayrağı dostluk bilekliği yapımı hazırladık. Her renkle örebileceğimiz bilekliği bugün Filistin bayrağı renklerinde örüyoruz. Kırmızı, yeşil, siyah ve beyaz. Bir nebze olsun desteğimizi hissetmeleri için boykotlar yapıyoruz, Filistin broşları, Filistin anahtarlık modelleri, Filistin bayrakları taşıyoruz. Filistin uzun süredir zulüm altında. Elimizden bu savaşa destek verenleri boykot etmek, dua etmekten başka bir şey gelmiyor. Destek olmak adına Filistin bayrağı dostluk bileklik yapımını aşamalarını öğrenelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz bileklik modellerinden bahsedeceğiz. Boncuklu makrome bileklik modelleri ve yapılışı çok hoşunuza gidecek modellerden oluşuyor. Boncuklu kiraz bileklik yapımı kolay projelerden. Çocuklarımızla birlikte kolay projeyi yapabiliriz. Boncuktan sonsuzluk bileklik yapılışı yine kolay projelerden biri. Daha fazla bileklik modelleri için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni bilekliğin yapılışını öğrenelim.

İp Örgü Bileklik Nasıl Yapılır?

Filistinli kardeşlerimize destek olmak için onların bayraklarının renginde güzel bir bileklik örüyoruz. Tabi bu bilekliği dilediğiniz her renkle örebilirsiniz. Dostluk bileklik modelleri her modelden 2 tane örüp en yakın arkadaşımıza, sevdiğimiz arkadaşımıza hediye etmek. Bilekliği örmek için örgü ipleri, nakış ipleri, makrome ipleri kullanabilirsiniz. Bilekliklerinizi örerken boncuklar, charm ekleyebilirsiniz. Dostluk bilekliklerini kendiniz takabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Filistin Bayrağı Dostluk Bilekliği Yapımı

Son olarak videoya geçelim. Detaylarıyla Filistin Bayrağı dostluk bilekliği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler