Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuktan Sonsuzluk Bileklik Yapılışı

Çok zarif bir bileklik yapılışıyla devam ediyoruz. Gold rengi boncuklarla yaptığımız içinde beyaz boncukların olduğu sonsuzluk bileklik modeli tıpkı altın gibi duruyor. Beyaz kısmı inci gibi duruyor. Boncuktan sonsuzluk bileklik yapılışı çok zarif duruyor. Bu şekilde kum boncuktan takı örnekleri hazırlayıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda satış içinde düşünebilirsiniz. Kum bocukları bileklik, boncuktan kolye, boncuktan yüzük, boncuktan broş gibi çeşitli takı tasarım modellerinde kullanıyoruz. Aynı zamanda iğne oyaları, tığ oyaları ve örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanıyoruz. Bilekliğin yanında eğer boncukları yüzük olarak yapıp kullanmak isterseniz boncuktan kolay yüzük yapımına göz atabilirsiniz. Birde kolye yapımından bahsedelim. Özel günlerinizde kullanmak isteyeceğiniz boncukla kolye yapımına göz atabilirsiniz. Gelelim şimdi boncuktan sonsuzluk bileklik yapılışını öğrenmeye.

Sonsuzluk Bileklik Nasıl Yapılır?

Boncuklarla yapılmış şahane bir bileklik daha. Sonsuzluk modeli. Bileklik olarak hazırladık. Fakat bileklikte kullandığımız sonsuzluk işaretini kolye ucu olarak da kullanabilirsiniz. Tek haliyle çok güzel ve çok zarif. İsterseniz yanına küçük harfler, kalpler ekleyebilirsiniz.

Boncuktan Sonsuzluk Bileklik Yapılışı

Birazdan videoya geçiyoruz ve boncuktan sonsuzluk bileklik yapılışını öğreniyoruz. Sonra sonsuzlukları birçok yerde kullanıyoruz. Küpe, bileklik, kolye, broş, oya gibi tasarımlarda kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler