Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Makrome Bileklik Modelleri ve Yapılışı

Bileklik modelleriyle devam ediyoruz. Boncuklu makrome bileklik modelleri ve yapılışı hazırladık. Yaz geldi. Artık cıvıl cıvıl renk renk bileklikler yapıp takabiliriz. Okulların tatil olduğu zamanlarda, ders aralarında çok güzel bileklikler yapabiliriz. Bu bileklikleri yaparken plastik taşlar – boncuklar, doğal taşlar, deniz kabukları kullanabilirsiniz. Kum boncuklarla, fimo boncuklarla bileklikler yapabilirsiniz. Bu güzel modelleri denemeli özel günlerinizde, günlük hayatınızda severek kullanmalısınız. Taktığınız andan itibaren tüm bilekliklerinizi herkes soracak sizde gururla kendi yaptığınızı söyleyeceksiniz.

Şimdi daha önce yaptığımız bilekliklerden bahsedelim. Çeşitli malzemeler kullanarak farklı bileklikler yapabilirsiniz. Mesela eski, kullanmadığınız bir kot pantolondan, monttan, gömlekten parça kesip üzerini küçük süslemelerle tamamlayıp bileklik yapabilirsiniz. Tıpkı dıy eski kottan bileklik yapımında olduğu gibi. Kanaviçe bileklik modelleri yine en sevdiğimiz örneklerden. Bakır telden bileklik yapımı ilginizi çekecektir. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi Boncuklu makrome bileklik modelleri ve yapılışını öğrenme zamanı.

Boncuklu Makrome Bileklik Nasıl Yapılır?

Bileklik modellerimiz arasına yepyeni modellerin yapılışını ekliyoruz. 2 güzel video ile 4 tane bileklin yapılışını öğreneceğiz. İsterseniz hepsini yapabilirsiniz. İsterseniz sadece beğendiğiniz modelleri çalışabilirsiniz. Üstelik çocuklarımızla birlikte yapacağımız çok güzel modeller.

Boncuklu Makrome Bileklik Modelleri ve Yapılışı

Bilekliklerimizi yaptığımızda yukarıdaki gibi görünecek. O halde videolara geçelim ve boncuklu makrome bileklik modelleri ve yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler