Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Terlik Modelleri

Makrome modellerinden yine en güzel örgülerden oluşan makrome terlik modelleri hazırladık. Burada makrome terlik modellerinden videolu anlatımla yeni bir tarife değineceğiz. Yine daha önce yapılışını paylaştığımız terlik modelleri, terlik modelleri anlatımı hazırlamıştık. Makrome düğüm tekniklerinden oluşan anlatımlar, şemalar hazırladık. Önceki içeriklerden tüm tariflere ulaşabilirsiniz. Daha önce evimizde kullandığımız terliklerin, ayakkabıların üzerini makromelerle kaplayarak yepyeni tasarımlara çeviriyoruz. Mesela makrome terlik yapımı size yapacağınız makrome örgü modellerine fikir verecektir. Çeşitli kalınlıklarda kullanılan pamuklu makrome ipleriyle terlikleri örüyoruz. Hatta terliklerin arasına deniz kabukları, çeşitli boncuklar ekliyoruz. Pullar ekliyoruz. Güzel olan terliklerimizi daha güzel hale getiriyoruz. Galeride makrome terliklerden oluşan birçok örnek var. Beğendiklerinizi kendiniz için satış için hediyelik fikirler olarak örmeyi düşünebilirsiniz. Galeride birbirinden güzel terlikler var. Hadi incelemeye geçelim.

En Güzel Makrome Terlik Modelleri

Makrome terlik malzemeleri olarak hazır kullandığımız bir terlik, seçtiğimiz renklerde pamuklu makrome ipleri, makas, yapıştırıcı süslemek için boncuklar, deniz kabukları kullanabiliriz. Daha sonra beğendiğimiz makrome düğüm çeşitleriyle terliklerimizi örmeye başlayabiliriz. Boncuklu makrome terlik modelleri, deniz kabuklu makrome terlik modelleri, makrome parmak arası terlik modelleri olarak çalışabilirsiniz.

Sıra geldi en güzel makrome terlik modellerini incelemeye. Eminim çok beğeneceksiniz. Makrome ipleri, penye ipler, hasır ipleri kullanarak terlikleri örebiliriz. Terliklerle, makrome çanta modellerini, makrome küpe modellerini, makrome saç bandı modellerini takım olarak kullanabilirsiniz. İşte tüm modeller.

Tüm modelleri inceledik. Şimdi güzel bir tekliğin nasıl örüldüğüne göz atalım. İki renkli makrome terlik nasıl örülüyor izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler