Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makromeden Yeni Yıl Süsleri Yapımı

Yeni yıl yaklaşırken çok güzel süslerin yapımını hazırladık. Ağaçlarınızı süslemek için camları süslemek için kapıları süslemek için makromeden yeni yıl süsleri yapımı hazırladık. Burada bulunan modelleri ayrıcı makrome kapı süsü modelleri, makrome anahtarlık modelleri, makrome duvar süsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Makrome modellerinin evlerimizi renklendirecek en güzel örneklerinden. Makromeden yeni yıl süsleri yapımı bütün olarak veya parçalar ayrı ayrı kullanılabilecek örneklerden oluşuyor. Mesela daha önce makrome araba kokusu nasıl yapılır paylaşmıştık. Az sonra videoda bulunan örnekleri de araba kokusu yapımında kullanabilirsiniz. Makrome ipten neler yapılır, makromeden süsler nasıl yapılır öğrenelim.

Makromeden Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır?

Tam kış renklerinde makrome ipleri kullanıyoruz. Kırmızı, beyaz, yeşil makrome ipleri kullanacağız. Ahşap halkalar, ahşap boncuklar kullanacağız. Daha sonra gördüğümüz bu süslerin yapılışını adım adım öğreneceğiz. Makrome çam ağaçları çok sevdiğimiz teknikle yapılıyor. Makrome yaprak yapımı, makrome tüy yapımından. Yeşil ip kullandığımızda ve kesim şeklini ayarladığımızda tam çam ağacı gibi oluyor. Ayrıca baston şekerlemeler, kapı çelenkleri, makrome kar taneleri var.

Makromeden Yeni Yıl Süsleri Yapımı

Süslerimizi tamamladığımızda tıpkı yukarıdaki gibi görünecek. Yeni yıl süsleri, çam ağacı süsleri olarak kullanabilirsiniz. Birçok yerde kullanacağınız makrome yeni yıl süsleri yapımı videosunu izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler