Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome İpten Neler Yapılır?

Tek kat makrome ipi, pamuklu makrome ipi ile yapılmış harika modeller hazırladık. 140 model var galeride. Özenle hazırlanmış en güzel çalışmalar. Elimde makrome iplerim var. Nasıl değerlendirebilirim diyorsanız birazdan paylaşacağımız galeriyi incelemeden geçmeyin. İçinde çok güzel çalışmalar var. Ağaç dalına makrome, makrome runner, makrome yatak şalı, makrome duvar süsü, paspaslar var. Sizde beğendiklerinizi daha önce paylaştığımız makrome çalışmalarını inceleyerek yapılışını öğrenebilir makrome modellerinde kullanabilirsiniz. Makromeden çiçekler yapıp kuru ağaç dalları ile süsleyerek ev dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Tatilde çocuklarınızla birlikte yapacağınız projelerde yer alıyor galeride. Eminim çocuklarınızda yapmaktan çok keyif alacaktır. Ben kızıma temel düğüm tekniklerini öğrettim. Çok seviyor. Birlikte çocuk odası makrome gökkuşağı duvar süsleri yapacağız. Makrome kavanoz yapacağız. Sizde çocuklarınızla güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Çeşitli makrome ipleri var. Tarama makrome ipi, kordon, naylon makrome ipleri, pamuklu makrome ipleri var. Sadece bu çalışmaları makrome ipleri ile değil penye iplerle de yapabilirsiniz. Pamuklu ince örgü ipleri ile de yapabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Makrome yaprak yapımı, baklava dilimleri, dönen makrome düğümü ile yapıldığında şahane duracak. Makrome ipten neler yapılır bir göz atalım.

Makrome Modelleri

Şahane çalışmalar hazırladık. Galeride bulunan modellerin maalesef yapılışları yok. Önceki çalışmalarımızı inceleyebilir farklı modellerin yapılışlarına ulaşabilirsiniz. Makromeden yapılmış uçan balon çalışmasını çok sevdim. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda harika durur. Makrome ile yapılmış filler, kediler var. Mutlaka sizde denemelisiniz. Birazdan makromeden baykuş yapılışını videolu olarak izleyeceğiz. Güzel çalışmanın yapılışını öğreneceğiz.

Videoyu izledik. Güzel bir baykuş yapılışı öğrendik. Şimdi özenle hazırlanmış makrome örneklerini inceleyelim. Hemen sizlere ip aldıracak, evdeki ipleri kullandıracak daha önce hiçbir yerde görülmemiş örnekleri inceleyeceğiz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler