Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Kaplan/Kedi Duvar Süsü Yapımı

Hazır mısınız? Makrome duvar süsü modelleri arasına yeni bir model ekliyoruz. Kedi desen veya kaplan desen diyebiliriz. Makrome kaplan/kedi duvar süsü yapımı. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda veya evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz bir çalışma. Makrome modelleri birçok çalışmada ev dekorasyonunda kullandığımız örgü çeşitlerinden bir tanesi. Kırlentler, runnerler, çantalar, duvar süsleri, anahtarlıklar… Neler ördük neler. Makrome kediyi daha ince iplerle makrome anahtarlık modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Anahtarlık yapımı arasında önerebileceğimiz modeller var. Mesela makrome papatya anahtarlık yapılışı çok beğeneceğiniz örmesi kolay modeller arasında. Renkli makrome duvar süsü yapımı ise makrome çiçek modelleriyle yaptığımız duvar süsü, makrome kapı süsü olarak kullanacağımız parçalardan.

Makrome Kaplan Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Kaplan yapımında 3 katlı 4 mm makrome ipi kullanıyoruz. Geniş delikli 3 adet boncuğa ihtiyacımız olacak. 2 metreden 4 adet ip, 1 metreden 10 tane ip hazırlayacağız. Bitmiş boyutları 15 x 15 cm civarında. Kullanacağımız iplik kalınlıklarına göre kaplan boyutları da değişecektir. Renk renk kedicikler yapabiliriz. Duvarlarımızı pisiciklerle süsleyebiliriz.

Makrome Kaplan/Kedi Duvar Süsü Yapımı

Kaplan veya kedi modelimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Makrome kaplan/kedi duvar süsü yapımı aşama aşama videoda anlatılmakta. Bu modelden yola çıkarak bizde kendi tasarımlarımızı oluşturabiliriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler