Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Yüzük

Makrome takılardan bugün çok şık duran yüzük yapımı hazırladık. Makrome yüzük modelini daha büyük yaparak makrome bileklik modelleri, makrome halhal modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Makrome modellerinin boyutlarını değiştirerek çeşitli aksesuarların yapımında kullanabiliriz. Makrome düğüm teknikleriyle duvar süsleri, kapı süsleri, takılar yapıyoruz. Bugün yapımı basit makrome örmeye yeni başlayanlar için yüzük makrome yüzük yapımı hazırladık. Yeni modelin tarifine geçmeden önce daha önce ördüğümüz yüzüklerden bahsedelim. Makrome ipinden yüzük yapılışı renkli incilerle yaptığımız güzel bir model. Az sonra tarifini paylaştığımız modelle parmaklarınızda takım olarak kullanabilirsiniz. Adım adım yüzük yapımı resimli anlatım modeli paylaşmıştık. Göz şeklinde yapabilirsiniz. Yani renkleri nazar boncuklu, göz renkleriyle tamamlayabiliriz. Çok güzel bir model. Aynı zamanda bileklik modellerine de çok yakışacak. Bahsettiğimiz bu 3 modeli birleştirerek çeşit çeşit yüzükler yapabiliriz.

Makrome Yüzük Nasıl Yapılır?

Makrome yüzük yapımı video başında ip ölçüleri, malzeme bilgisi detaylı bir şekilde verilmekte. İlk olarak baş kısmı inceledikten sonra malzemelerimizi hazırlayabilir sonra videonun kalan kısmını izleyerek videoyu tamamlayabiliriz.

Makrome Yüzük

3 farklı modelde yüzük olarak yapılan ve bitmiş modellerin parmakta nasıl durduklarını görüyoruz. Boncuklu modelleri bileklik olarak paylaşmıştık. Boncuklu bileklik yapımını daha küçük örerek yüzük olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sonsuzluk makrome yüzük yapılışının detaylarına geçiyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler