Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Runner Nasıl Yapılır?

Modern makrome çalışmalarına yer veriyoruz bu kez. Makrome runner nasıl yapılır güzel bir model tarifi var sırada. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yine makrome düğüm çeşitlerinden oluşan runner modellerini farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Makrome çanta modellerinde, makrome kırlent modellerinde, makrome paspas modellerinde kullanabilirsiniz. Daha önce sizlere makrome ipinden yapılan tasarımlardan bahsetmiştik. Galeri içinde harika modeller var. Kırlentler, kıyafetler, lambalar, perdeler, kapı süsleri, salıncaklar, hamaklar, duvarlar süsleri, çanta modelleri var. Orada beğendiğiniz modellere birazdan paylaşacağımız runnerde kullandığımız düğüm tekniğini yapabilirsiniz. Makrome duvar süsleri modelleri yapabilirsiniz. Saksılıklar yapabilirsiniz. Sarkaçlar yapabilirsiniz.

Makrome İpinden Runner Yapımı

Makrome runner nasıl yapılır harika bir çalışma hazırladık. Çok güzel bir model. İstediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz. Burada küçük bir boyutunu hazırladık. Dilerseniz makrome ipinden amerikan servis yapımında da kullanabilirsiniz. Renkli iplerle de yapabilirsiniz. Beğendiğiniz düğüm teknikleri ile sizde kendi tasarımlarınız olan runnerler yapabilirsiniz. Taranabilir makrome ipleri kullanabilirsiniz. Perdeler, kapı süsleri örebilirsiniz.

Makrome Runner Nasıl Yapılır

Makrome Runner Nasıl Yapılır 1

Videonun başında ipleri nasıl takacağımızı görebilirsiniz. 3 mm kalınlığında pamuklu makrome kullanılmış. 18 adet 2, 5 – 3 m uzunluğunda iplik kullanılmış. Videodaki runnerin ölçüleri 24 x 18 cm ölçülerinde. Bu ölçüleri amerikan servis yapımında kullanabilirsiniz. İp ölçülerini ayarlayarak runner olarak da örüp kullanabilirsiniz.

Hadi şimdi bu güzel çalışmanın, makrome runner nasıl yapılır detaylarına bakalım. Ve ev dekorasyonumuz için yapalım. Hediyelik fikirler içinde harika olur. Satış içinde. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler