Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Makrome Çanta Yapılışı

Makrome modellerinden çanta yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğimiz örgüye yeni başlayanlarında dahil hepimizin rahatça öreceği bir çanta var. Kolay makrome çanta yapılışı. Makrome çanta yapılışı yabancı örgü modelleri videosundan oluşuyor. Çeşitli makrome ipleriyle kolaylıkla öreceğimiz harika örneklerden. Makrome örgü çanta boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tek renk iplere öreceğiniz gibi renk geçişli makrome ipleri, kordon iplerde kullanabilirsiniz. Renk geçişli ipler bulamazsanız 2 rengi aynı anda kullanarak çantayı örebilirsiniz. Örgü çanta modellerinde tığ işi ile ördüğümüz çanta göz kamaştıracak güzellikte. Herkes çok beğenecek sizlerde severek kullanacaksınız. Hazırsanız makrome ipten çanta nasıl yapılır öğrenelim.

Makrome Çanta Yapımı

Tığı farklı batma şekliyle ördüğümüz değişik ve kolay bir çanta. Her renk ile her boyutta örülebilir. Hatta model o kadar güzel ki farklı örgülerde de kullanılabilir. Örneğin örgü amerikan servis yapımında. Veya örgü paspas yapımında kullanabiliriz. Çanta için konuşacak olursak çantayı 4,5 mm tığla örüyoruz. İp kalınlığı olarak ise 4,5 mm tığlarla uyumlu ipler seçebilirsiniz. Çantanın boyutları 22 x 20 cm ebatlarında. Sizde yine ihtiyacınız olan ölçülerde çantayı örebilirsiniz. Çantaya 50 cm uzunluğunda zincir çekerek başlıyoruz. Üzerine sık iğne yaparak ilk turu tamamlıyoruz. Çanta için örgü askı modelleri, zincir askılar, deri askılar da kullanabilirsiniz.

Kolay Makrome Çanta Yapılışı

Kolay Makrome Çanta Yapılışı 1

Kolay Makrome Çanta Yapılışı 2

Kolay Makrome Çanta Yapılışı 3

Çok güzel görünüyor değil mi. Göz kamaştırıcı güzellikte. Hemen iplerimizi hazırlayalım. Sonra tığlarımızı hazırlayalım ve videoyu izlemeye koyulalım. Sonra kendimize en güzel kolay makrome çanta yapılışını örelim. Bol hobili, huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler