Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Örgü Çanta

Makrome düğüm çeşitleri ile harika bir çanta yapılışı hazırladık. Makrome örgü çanta yapılışı ünlü bir markaya ait. Markalarda beğendiğiniz örgü modelleri ve yapılışlarını evde kendiniz daha ucuza mal ederek yapabilirsiniz. Örgü çanta modellerinden daha önce makrome ipleri ile, koton iplerle, penye iplerle çanta modellerinden bahsettik. Şimdi daha önceki modellerimiz arasına çok beğeneceğiniz yepyeni bir örnek ekliyoruz. Beğendiğiniz makrome teknikleri ile kendinize portföy çantalar, omuz çantaları veya sırt çantaları örebilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Yeni çantanın yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz 1 – 2 çantaya değinelim. File süslemeli örgü çanta yapılışı çok güzel ve ahşap boncuklarla süslenmiş bir çanta. Mutlaka incelemelisiniz. Makrome ipten çanta nasıl yapılır hadi şimdi detayları görelim.

Zara Makrome Çanta Nasıl Örülür?

Pamuklu makrome iplerini evde videoda gördüğünüz gibi yapabilirsiniz. Veya hazır olarak satılan pamuklu makrome iplerini kullanabilirsiniz. Her renk ile örebileceğiniz ve her çeşit çanta askısı ile yapabileceğiniz harika bir çanta. Makrome örgü çanta yapılışı için ip detayları, ipi hangi uzunlukta keseceğimiz, düğümleri nasıl yapacağımız tüm detayları görebilirsiniz.

Makrome Örgü Çanta

Çantanın bitmiş hali çok güzel görünüyor. Tıpkı yukarıdaki gibi. Makrome çanta Zara da gördüğümüz bir örnek. Ve çok daha uygun fiyata evde kendimiz yapıyoruz. Kolay bir çanta. Hadi şimdi yapılışını videolu olarak izleyelim. Ve yapmaya başlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler