Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome İpten Çanta Nasıl Yapılır?

Pamuklu makrome ipleri ile sizlere harika bir çanta hazırladık. Makrome ipten çanta nasıl yapılır videolu anlatımlı bir model. Video yabancı, neden Türkçe değil. Dil bilmiyoruz gibi sorular alıyoruz. Bende dil bilmiyorum. Ama örgü dili aynı olduğu için ve teknik olarak hep aynı şekillerde örüldüğü için yabancı örgü modellerinde örneklerin yapılışını ellerini takip ederek yapıyorum. Sizlerde öyle yapabilirsiniz. Pamuklu makrome ipten çanta yapılışını o şekilde ellerini takip ederek aşamalarını inceleyebilirsiniz. Ve göreceksiniz ki kolaylıkla çantayı veya diğer örgüleri yapmış olacaksınız. Makrome ipleri ile duvar süsleri çok paylaştık. Artık sıra geldi en güzel çanta modellerini paylaşmaya. Clutch çanta modelleri, sırt çanta modelleri veya omuz çanta modellerine yapılışları ile birlikte değineceğiz. Çanta modellerini sizde kendiniz için, hediyelik fikirler için, satış için rahatlıkla yapabileceksiniz. Beğendiğiniz makrome düğüm çeşitleri ile istediğiniz tarzda çantalar yapabileceksiniz. İlk defa yapacaksanız makrome ipinden çanta modellerini daha kolay modellerden başlayıp zor düğümlerle yapılan çantalara değinebilirsiniz.

Pamuk Makrome İpten Çanta Yapımı

Önden duruşu, arkadan duruşu ve askısı ile çok şık bir çantanın yapılışını hazırladık. Detaylı anlatımı ile makrome ipten çanta nasıl yapılır videoda. Püsküllü, askılı çok şık bir çanta. Askıyı aynı modelde olduğu gibi makromeden yapabilirsiniz. Zincir askılar kullanabilirsiniz. Deri askılar kullanabilirsiniz. Pamuk makrome çantaya başladığınızda hemen bitsin isteyeceksiniz. Hemen kullanmak isteyeceksiniz.

Makrome İpten Çanta Nasıl Yapılır?

Çantamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel görünüyor değil mi. Klasik olarak yapılan ve herkes tarafından bilinen düğüm teknikleri ile yapılmış bir çanta. Şimdi ayrıntıları ile birlikte bu güzel çantanın nasıl yapıldığını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler