Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hello Kitty Örgü Çanta

Örgü çanta modellerinden, tığ işi örgü modellerinden çocuklarımız için sevimli bir çanta tarifi hazırladık. Hello kityy örgü çanta. Çantanın yapılışını sizlere şemalı olarak hazırladık. Çantayı örüp bitirip kızlarınıza hediye ettiğinizde çok mutlu olacaklar. Aynı şemayı sevimli ayıcıkları veya hayvan figürlerine de çevirebilirsiniz. Hello kitty örgü modellerinden sizlere farklı paylaşımlarda hazırlamıştık. Güzel bir battaniye ve patik tarifi vardı. Hello Kitty bebek patik yapılışı kolay ve sevimli bir model. Kızlarınız için torunlarınız için keyifle örebilirsiniz. Videolu, hello kitty bebek battaniyesi yapılışı motiflerle hazırlanmış bir örnek. Yeni model bebek battaniyesi arıyorsanız ve hiçbir yerde görülmemiş bir model olsun diyorsanız sevimli battaniyeyi örebilirsiniz. Hello kitty çanta örgü modeli için ana renk olarak beyaz renk ip kullanıyoruz. Hello kitty beyaz olduğu için. Ama isterseniz siz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Tığ ve iplerinizi hazırlayın yavaş yavaş çantamızın yapılışına geçelim.

Hello Kitty Örgü Çanta Yapımı

Kız çocukları için güzel bir çanta hazırladık. Hello kitty örgü çanta yapımı. Saten pamuklu iplerle örülmüş güzel bir çanta. Kolay bir çanta. Örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilirler. Çocuklarınıza okul hediyesi, doğum günü hediyesi olarak örebilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak da el emeği göz nuru çantalar çok iyi fikir olacaktır. Hello kitty örgü çanta yapımı için önce şemayı inceleyelim.

Beyaz, sarı ve siyah iplikler kullanıyoruz. Ve kullanacağımız ipe uygun tığlar seçiyoruz. Zincir çekip sık iğneler ile çantamızı örüyoruz. Şema hemen aşağıdadır.

Hello Kitty Örgü Çanta 10

Askı için örgü veya değişik aksesuarlar kullanabilirsisniz. Fiyonk ve burnu da örgülerden yapabilirsiniz. Çantanın önce ön ve arka kafa parçalarını örüyoruz. Daha sonra kulakları örüyoruz. Tüm çevreye sık iğne geçiyoruz. Askı için yine zincir çekiyoruz.

Hello Kitty Örgü Çanta 7

Hello Kitty Örgü Çanta 2

Hello Kitty Örgü Çanta 3

Hello Kitty Örgü Çanta 6

Böylelikle çantamız tamamlanmış oluyor. Yüz ifadeleri bittiğinde harika oldu.

Hello Kitty Örgü Çanta 9

Hello Kitty Örgü Çanta 8

Hello Kitty Örgü Çanta

Hello Kitty Örgü Çanta 4

Hello Kitty Örgü Çanta 5

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/3149

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler