Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Beymen Örgü Çanta Yapılışı

Kağıt ipten örgü çanta modelleri yapılışı hazırladık. Bildiğimiz bir modelin çantaya uyarlanmış hali. Hasır örgü modeli. Bu güzel şiş örgü örneğiyle daha önce farklı modeller hazırlamıştık. Örgü kazak modelleri, örgü şapka modelleri, örgü boyunluk modelleri, bebek örgüleri örmüştük. Bugünde beymende gördüğümüz çantanın yapılışında kullanıldığı için örneğin anlatımını tekrar hazırlayalım dedik. Hasır iple veya kağıt iple ördüğünüzde çanta olarak da çok güzel duruyor. Örgü çanta modellerinde sizde koton, kağıt veya hasır gibi iplerle çantaları örebilirsiniz. Yani tığ işinden veya tığ işinden normal iple örülen modelleri çanta veya farklı modellerle örmek isterseniz örneği değişik iplerle de deneyerek duruşuna bakabilir beğenir içinize sinerse çantalarda kullanabilirsiniz.

Beymen Örgü Çanta Yapılışı 4

Örgü çantalardan oluşan modellerden bahsedeceğiz. Kağıt ipten papatya çanta yapılışı muhteşem bir model. İki renkli kağıt ip kullanarak ördüğümüz ve çok beğenilen modellerimizden. Kağıt ip beymen çanta yapılışı yine motifli çanta modellerinden. Anlatımını videolu olarak hazırlamıştık. Yapılışında ise 3 renk kağıt ip kullanmıştık. Şimdi de tek renk olarak ördüğümüz beymen örgü çanta yapılışını öğrenelim.

Beymen Çanta Nasıl Örülür?

2 farklı renkle örülmüş çantaları göreceğiz. İkisi de aynı örnekle örülmüş. Biri örgü portföy çanta diğeri askılı çanta. Beğendiğinizi örebilirsiniz. Klipsli çanta modellerini kağıt iple örebilirsiniz. Sonrasında klips üzerine sık iğneyle tutturabilirsiniz.

İlk olarak iki çantamızı yakından inceleyelim. Çok hoş. Ben çok beğendim. Fiyatları da maalesef çok yüksek. Bu yüzden evde kendimize daha ucuza mal ederek örebiliriz.

Beymen Örgü Çanta Yapılışı 1

Beymen Örgü Çanta Yapılışı 3

Beymen Örgü Çanta Yapılışı 2

Beymen Örgü Çanta Yapılışı

Çantalarımızı örüp tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. Örneğin yapılışını ise videolu hazırladık. O halde hemen anlatıma geçelim. Beymen örgü çanta yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.beymen.com/p_tullaa-puzzle-gri-kadin-el-portfoyu_1230743

https://www.beymen.com/p_tullaa-camel-kadin-canta_1245952

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler