Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kottan Çanta Modelleri

Eski kottan çanta yapmak isteyenler için çok güzel eski kottan çanta modelleri hazırladık. Eski kotları değerlendirerek yeni projelerle hayat veriyoruz. Eski kottan çanta nasıl yapılır dediğinizi duyar gibiyim. Daha önce sizlerle bir model paylaşımında bulunmuştuk. İnceleyerek yapabilirsiniz. Farklı DIY projeleri yapma istiyorum diyorsanız yine sizlerle paylaştığımız eski kot pantolondan yapılmış 13 iyi fikir isimli yazımızı okuyarak değişik ürünler yapabilirsiniz.

Geri dönüşüm projeleri ile ilgilenen arkadaşlar için sıkça fikirler vermeye çalışıyoruz. Yaptığınız geri dönüşümleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizlere de fikir olması için.

Esti kottan çanta modelleri ile kotlarınızı değerlendirerek çantalar yapabilirsiniz. Çantalar üzerine kurdele nakışı işleyebilirsiniz. Dantel ve boncuk ekleyerek süsleyebilirsiniz. Kotların kemerlerini , ceplerini kullanarak aksesuar , cep bölme haline getirebilirsiniz.

Galeride  126 adet el yapımı kot çanta modelleri bulunmakta. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için, çocuklarınız için yapabilirsiniz. Yakınlarınıza yapıp kot hediye çanta veya kot süs olarak verebilirsiniz. Ellerinizle yaptıklarınızı eminim daha çok seveceklerdir. Sizlere çanta kulpu fikri için bir paylaşımda bulunmak istiyorum. Aynı teknikle eski kottan çanta yapımı için kullanabilirsiniz. Uzun ve kısalığını istediğiniz boyda ayarlayabilirsiniz.

Eski Kottan Çanta Modelleri 33

Sizler için, eski kottan çanta modelleri arayan arkadaşlar için hazırladığımız galeride her tarza uygun kot çanta modelleri mevcut. İyi seyirler.

Eski Kottan Çanta Modelleri Resimli Örnekler

Benzer İçerikler
4 thoughts on “Eski Kottan Çanta Modelleri”
 1. LETICIA MONTOYA dedi ki:

  HOLA SOY MEXICANA Y ME GUSTA TU PAGINA DE LAS BOLSAS

  1. Ayşe dedi ki:

   sorry English please

 2. feride dedi ki:

  Daha net aşama aşama gosterirmisiniz kotton çanta yapimini

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Feride Hanım. Model olarak , fikir vermesi için paylaşımda bulunduk. Daha fazla anlatımlı çanta modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://mimuu.com/orgu-modelleri/orgu-canta-modelleri/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler