Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Yapımı Portföy Çanta Yapımı

Örgü çanta modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışından daha bahsedeceğiz. Bu örnek ile birçok farklı model ördük. 1 zincir 1 sık iğne modeli. Çok güzel, çok kolay ve her örgüye yakışan bir model. Düz bir model örüyoruz ve üzerine el nakışı modellerinden güzel bir desen işliyoruz. Desenin şemasını fotoğraflar arasında bulacaksınız. Bu yoldan çıkarak farklı desen işlemelerini de yapabilirsiniz. Kanaviçe etamin örneklerinden de çalışmalar yapabilirsiniz. Örgü clutch yapımının üzerini beğendiğiniz desenleri kullanabilirsiniz. Örgü clutch çanta yapımının üzerini nakış ipleri ile veya elinizde olan ince iplerle işleyebilirsiniz. Tığ işi ile yaptığımız el yapımı portföy çanta yapımının tarifine geçelim.

Örgü Çanta Nasıl Yapılır?

El yapımı portföy çanta yapımı için örneğin şeması ve nasıl bir desen işleyeceğimizin şeması mevcut. Farklı desen işlemeleri de yapabilirsiniz. Çantanın ölçülerini de istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Modeldeki ölçüler 23 x 12 cm. Zincir sayılarınızı çantayı hangi boyutlarda örmek istiyorsanız ona göre çekerek ayarlayabilirsiniz. Bu güzel modelde örgü sırt çantası yapımı da örmüştük.

Hemen çantamızın yapılışı pdf dosyası ile başlayalım.

el yapımı portföy çanta pdf

El Yapımı Portföy Çanta Yapımı 1

El Yapımı Portföy Çanta Yapımı

Çantamızda kullanacağımız şemalar bu şekilde. Çiçekli deseni bebek örgü modellerinde ve daha birçok örgünüzde, kumaşlar üzerinde de kullanabilirsiniz.

El Yapımı Portföy Çanta Yapımı 2

El Yapımı Portföy Çanta Yapımı 3

Kaynak : https://www.craftkitchen.nl/blog/373/gehaakte-clutch

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler