Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çanta Örnekleri

Örgü çanta modellerinde, örgü paspas modellerinde ve daha birçok örgüde kullanabileceğiniz bir modelin yapılışını hazırladık. Koton iperle, ribbon iplerle örebilirsiniz.  Hobi malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Alış veriş çantası, örgü pazar filesi yapımı olarak kullanabilirsiniz. Çok şık bir çanta. Örgü modelleri ve yapılışlarında kalın iplerle örülmüş ve askısı ile şahane duran bir çanta. Çanta örnekleri için askı olarak sizde çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Hem örneğin yapılışını videolu olarak hazırladık. Hemde çantanın yapılışını resimli olarak hazırladık. Kolaylıkla örebilirsiniz. Çantayı örmek çok kolay. Örgüye yeni başlayanlarda farklı örneklerle bu tarz çantalar örebilirler kendilerine.

Örgü Çanta Yapılışı

Örgü çanta tarifi, örgü örneği örgüye yeni başlayanlar için ideal bir örnek. Tek renk veya birkaç rengin uyumu ile çantalarınızı örebilirsiniz. Yine paspas olarak evinizin istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz. Yine zincir sayısını ayarlayarak çantanın boyutlarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çanta için 2 renk ip kullanılmış. Ve 10 mm tığ. % 72 pamuk, % 26 akrilik bir iplik. Ribbon ip tarzında bir iplik. Model için aşağıdaki gibi bir şema kullanabiliriz.

Çanta Örnekleri

Çanta Örnekleri 4

Şimdi örneğin yapılışını videolu olarak izleyelim.

Sık iğne ve trabzanla yapılan bir model. Oldukça kolay. Çanta için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Çanta Örnekleri 2

Çanta Örnekleri 3

Çanta Örnekleri 5

Çanta Örnekleri 1

Çanta Örnekleri 6

 

Çanta Örnekleri 7

Çantamız bitti. Harika görünüyor. Kolay ve çok pratik bir şekilde ördük. Evde kalan iplerle kendimize şık bir çanta örebiliriz. Gökkuşağı renklerinde çantalar. Sırt çantaları örebilirsiniz.

Çanta Örnekleri 9

Çanta Örnekleri 8

Çanta Örnekleri 11

Çanta Örnekleri 10

Kaynak : https://makeanddocrew.com/tutorial-video-crochet-suzette-stitch/

www.makeanddocrew.com/suzette-free-crochet-bag-pattern-beginners/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler