Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı

Örgü çanta modelleri ile devam ediyoruz. Sırada el nakışı modelleri ile süslenmiş harika bir çanta yapılışı hazırladık. Nakışlı örgü çanta yapılışı çok şık duruyor. Hobi severler hemen örmeye başlayacaklar. Sık iğne ile tekli trabzanlarla ördüğümüz çantayı kanaviçe etamin örnekleri, brezilya nakışı modelleri ile süsleyebilirsiniz. Kurdele nakışı ile süsleyebilirsiniz. Örgü çanta dilediğiniz şekillerde süsleyebilirsiniz. Örgü çanta modelleri ve yapılışı severek öreceğiniz örneklerden olacak. Üzerine fransız güpürlerle, dantellerle de süsleyebilirsiniz. Nakışlı çantalar çok güzel oluyor bittiğinde. Kumaşlar üzerine de işleyebilir kumaş çantalar yapabilirsiniz. Çuval kumaşından çanta yapımı az önce bahsettiğimiz modellerden. Çuval kumaşların üzerine el nakışları yaparak çantalar dikebilirsiniz. Nakışlı örgü çanta yapılışı anlatımına geçiyoruz.

Nakışlı Örgü Çanta Nasıl Yapılır?

Her renkle örüldüğünde muhteşem duracak bir model. Sık iğne ile örüyoruz. Üzerini istediğimiz gibi süslüyoruz. Düğmeler, boncuklar, el nakışları, aplikeler ile süsleyebilirsiniz. Nakışlı örgü çanta yapılışı anlatımını şemalı olarak  hazırladık. Kolayca örelim diye yine video ekledik. Güzel hazır çanta klipsine dikerek veya yapıştırarak kullanıyoruz. Oldukça kolay bir çanta. Kurdele nakışı, kanaviçe, el nakışı için birçok model anlatımlarımız olmuştu. O modelleri inceleyerek çantada kullanabilirsiniz.

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı

Çantamızın şeması yukarıdaki gibi. 0 zincir, x sık iğne anlamına geliyor. Pamuklu iplerle ve uygun tığlarla kullanabilirsiniz. Nakışlı örgü çanta yapılışı bittiğinde nasıl görünüyor önce onu görelim.

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı 2

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı 4

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı 6

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı 7

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı 8

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı 1

Gerçekten muhteşem bir çanta. Tam yaza uygun bir model. Şimdi baştan sona anlatımı ile videodan izliyoruz. İyi seyirler.

Nakışlı Örgü Çanta Yapılışı 3

 

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7933

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler