Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Çanta Yapımı

Örgü çanta modellerinde bugün kağıt ip kullanıyoruz. Kağıt iple torba çanta yapımı hazırladık. Kağıt ipleri çeşitli hobilerde kullanıyoruz. Kağıt ipten supla modelleri, kağıt ipten şapka modelleri ve kağıt ipten çanta modelleri örüyoruz. Supla yapımını önceki yazılarımızda bulabilirsiniz. Kağıt ipten çanta yapımı videolu anlatımlı olarak hazırladığımız modellerden. İçine astar geçirerek kullanabilirsiniz. Kağıt iple deniz kabuğu şeklinde çanta örmüştük. İncilerle, pullarla süsleyerek birkaç ipi karıştırarak öreceğiniz modellerden. Pullu ipler, boncuklu ipler karıştırarak örebilirsiniz. Koton iplerle yine boncuklu ve pullu ipler karıştırarak örebilirsiniz. Deniz kabuğu şeklinde çanta pullu – boncuklu iplerle çok daha güzel oluyor. Kağıt ip plaj çantası yapımı hazırlamıştık. Çok güzel bir model. Uyumlu güzel bir kağıt ip şapka örebilirsiniz. Şapkalar, çantalar, amerikan servisler örebilirsiniz. Gelin şimdi çok güzel bir çantanın yapılışını izleyelim.

Kağıt İpten Çanta Yapımı Video

Clutch çanta modelleri, sırt çanta modelleri, omuz çantaları, çapraz çantalar, plaj çantaları örebilirsiniz. Bugün güzel bir çanta örüyoruz. Aynı modeli farklı renklerle örebilirsiniz. İçine astar kullanarak kullanabilirsiniz. Kağıt ipten çanta yapımı ve modellerinde astar kullanmak çok daha iyi olacaktır. Sarkma olmaması için. Astar olarak pamuklu kumaşlar kullanabilirsiniz. Çantanın ipi ile uyumlu desenli astarlar çok güzel olacaktır.

Çantayı oval taban üzerine örüyoruz. Yuvarlak taban üzerine de aynı örnekten yapabilirsiniz. Çantanın boyutlarını tur sayılarını artırarak veya azaltarak istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz.

Kağıt İpten Çanta Yapımı

Şimdi çantamızın bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Kağıt İpten Çanta Yapımı 1

Kağıt İpten Çanta Yapımı 2

Kağıt ipten çanta yapımı anlatımlı modelin tüm ayrıntılarını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler