Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bez Çanta Nasıl Örülür?

Parça kumaşları değerlendirerek çok güzel bir çanta ördük. Kumaşları örgü ipleriyle birleştirdik. Bez çanta nasıl örülür adım adım detayları paylaşacağız. Eğer elinizde parça kumaşlarınızı ip haline getirerek çantalar veya farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde parça kumaşlardan ip nasıl yapılır paylaşmıştık. İp haline getirebilir çeşitli şekillerde kullanabiliriz. Yine parça kumaşlar ve ipleri birleştirerek örgü paspas modelleri, örgü sepet modelleri de örmüştük. Eski içerikleri incelemeniz yeterli. Sizlere fikir verecek oldukça çok proje var. Kumaş ve koton ipleri, hasır ipleri, makrome ipleri gibi birçok ipi kullanarak çantalar ve sepetler örebilirsiniz. Örgü çanta modelleri olarak yapılışını hazırladık. Daha sonrasında biraz hayal gücüyle yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Mimuu.com üzerinden tüm modellerimize ulaşabilirsiniz. Şimdi bez çanta nasıl örülür detayları öğrenmeye geçelim.

Parça Kumaşla Çanta Yapılışı

Diktiğimiz kıyafetlerden kalan parça kumaşları değerlendirerek çok güzel çantalar örüyoruz. İp haline getiriyoruz. Örgü ipleriyle birleştiriyoruz. Çanta, paspas, sepet gibi örgüler örüyoruz. Çantanın veya ördüğünüz paspas ve sepetlerin boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Bez Çanta Nasıl Örülür?

Farklı renklerde örülmüş 3 çantayı yukarıda görüyoruz. Aşağıda videoda ise nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Parça kumaşları, ipleri tığ ve makasları hazırlayıp yeni projeye başlayalım. Bez çanta nasıl örülür yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler