Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pipetten Çanta Nasıl Yapılır?

Örgü sepet modelleri, örgü çanta modellerinden yepyeni bir örneğin anlatımını hazırladık. Çantamızı, sepetimizi örmek için pipetleri kullanıyoruz. Değişik malzemelerden değişik örgüler, hobi dünyasına ait çalışmaları yapmayı seviyoruz. Bugün renkli pipetlerle şahane bir çanta örüyoruz. Adım adım yapılışını videodan öğreniyoruz. Pipetten çanta nasıl yapılır geçmeden önce daha önce paylaştığımız değişik fikirlerden bahsedelim. Videolu naylon poşetten paspas yapımı hazırlamıştık. Çöp poşetlerini kullanarak paspasımızı örmüştük. Önce poşetleri ip haline getirdik. Daha sonra tığla istediğimiz desenlerde paspas ördük. Bir diğer çalışma ise naylon poşetten wayuu çanta yapımı. Poşetleri ip haline getirmiştik. Şimdi de çanta ördük. Sıra geldi pipetleri değerlendirmeye. Pipetle yapılan tasarımlara değinelim.

Pipetle Çanta Yapılışı

Çocukluğumda pazar çantası olarak kullandığımız modellere benziyor. Şimdilerde yine satışı yapılıyor. Malzeme olarak yine plastik malzemeler kullanılıyor. Pipetten çanta nasıl yapılır videolu olarak paylaştığımız örneklerden. Renkli pipetleri kullanarak yaptığımız dokuma tarzı sepetlerden. Çantalardan. Pipetleri ortadan 2 ye kesiyoruz. Daha sonra taban kısmını örmeye başlıyoruz.

Pipetten Çanta Nasıl Yapılır?

Taban kısmını tamamladıktan sonra üst kısmı örmeye başlıyoruz. Taban ölçülerini ayarlayarak her boyutta çantalar örebiliriz.

Pipetten Çanta Nasıl Yapılır? 1

Son olarak pipetleri kullanarak ördüğümüz sepetin duruşunu gördük. Pipetten çanta nasıl yapılır tüm aşamaları izleme vakti. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler